Zaskakujący koniec roku w wykonaniu fabric. Londyński klub w nowej odsłonie wydawniczej

fot. materiały prasowe
News
Zaskakujący koniec roku w wykonaniu fabric. Londyński klub debiutuje jako wytwórnia

Słynny londyński klub ogłasza kompilację fabric SELECTS I, która ukaże się 25 listopada za pośrednictwem nowej wytwórni fabric Originals. Składająca się z 12 oryginalnych utworów płyta zawiera utwory od Adiel, Deeny Abdelwahed, Bambounou, Verraco, Tommy Four Seven i innych. Sprawdź szczegóły!

Fabric – ikona Londynu w nowej roli

We wrześniu jeden z najlepszych klubów na świecie – fabric – ogłosił, iż staje się pełnoprawnym labelem. Na pierwszy rzut wydali doskonale przyjętą EP-kę od takich artystów jak Eris Drew & Octo Octa, DJ Bone i Helena Hauff. Dzisiaj wytwórnia fabric Originals ogłasza fabric SELECTS I nową serię kompilacji, która ukaże się 25 listopada.

Czytaj także: Quelza wydaje u Tommy’ego Four Seven. Potęga brzmienia

SELECTS I to zupełnie nowa, 12-ścieżkowa kompilacja oryginalnej muzyki, w skład której wchodzą wschodzące nazwiska obok najbardziej uznanych producentów i selekcjonerów światowego podziemia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fabric
fabric SELECTS I / fot. materiały prasowe

Pierwsza pozycja w nowej serii kompilacji zamknie pracowity debiutancki rok dla odłamu Originals. Nie wiadomo, co londyński klub ma w planach na 2023 rok – podobno w przygotowaniu są wydawnictwa od Marcela Dettmanna, LCY i I. JORDANA. Informacja prasowa dotycząca fabric Selects I sugeruje również, że niektórzy z zaproszonych artystów mogą w przyszłości ponownie pojawić się w wytwórni.

Adiel – Outer Space

Na płycie znajdują się tracki od Bambounou, Air Max ’97, DJ Mell G, Manni Dee, Quelza, Tommy Four Seven i innych fantastycznych producentów. fabric SELECTS I obiecuje przekrój przez współczesne brzmienie sfery muzyki tanecznej. Każdy artysta odcisnął swoje własne piętno na kompilacji, tworząc wydanie, które jest celebracją talentów definiujących gatunek na całym świecie. Ta kompilacja udowadnia, że muzyka elektroniczna kwitnie we wszystkich swoich formach – być może bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

fabric SELECTS I – tracklista

01. Verraco casi siempre hay mañana
02. BambounouIn Depth Beauty Routine
03. Adiel Outer Space
04. Elli Acula Pleasure
05. Quelza Proteins Chords
06. Tommy Four Seven Disrupt
07. Manni Dee Heartbreaker
08. Air Max ’97 Testrip
09. DJ MELL G Nothing But Filth
10. Deena Abdelwahed Dirisha
11. Marcel Fengler Katana
12. .VRIL Moon TaxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →