Potężne wydawnictwo w wytwórni Tommy’ego Four Seven

fot. materiały prasowe
News

Należąca do Tommy'ego Four Seven wytwórnia 47 prezentuje kolejne wydawnictwo. Za najnowsza EP-kę odpowiedzialny jest Quelza, wschodząca gwiazda berlińskiej sceny techno. Sprawdź szczegóły.

Quelza. Wydawnictwa u największych

Quelza, czyli Léo Naïtaïssa, to pochodząca z Francji, a zamieszkała na stałe w Berlinie świeża twarz tamtejszej sceny. W wieku 24 lat udało mu się wykreować własne brzmienie słynne z mistrzowskiego sound designu. Seria wydawnictw w Hayes, niedawny debiutancki album w wytwórni Mord oraz gościnne pojawienie się na albumie Oake dla Stroboscopic Artefacts. Wygląda na to, że Quelza na stałe zadomowił się w labelach najlepszych na świecie.

Quelza – HÖR 

Najnowsze wydawnictwo 47030 dla labelu Tommy’ego Four Seven potwierdza formę młodego producenta. Futurystyczne, często melancholijne brzmienie miesza się tu z bezlitosnymi breakbeatami i chóralną sztuką dźwiękową. Pięć utworów, które pojawiają się na 47030 to jego dotychczasowa, najlepsza wizytówka. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 9 września, zakupu można dokonywać na muzycznych platformach internetowych. Ep’ka Quelzy pojawi się zarówno w wersji cyfrowej jak w limitowanym nakładzie na winyli w dedykowanej okładce 3D.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Quelza
Quelza / fot. materiały prasowe

Czytaj także: Tommy Four Seven zapowiedział 6 wydawnictw do końca roku

Najlepsze kluby na świecie doceniły jego prace. Quelza pojawił się w tak ikonicznych miejscach jak Fabric, Reaktor, KHIDI, Basis czy Tresor. Dzielił decki z takimi legendami jak Adriana Lopez, Ben Sims, Hyperactivist. Viscerale, DVS1, Oscar Mulero, Hyperactivist czy Viscerale. Na horyzoncie zaś pierwsza wizyta w Stanach, gdzie Quelza zagra na dziesięcioleciu Dirty Epic wraz z m.in. rezydentką Herrensauna SPFDJ i Etappem Kylem.

Quelza – rozmowa Muno.pl

Paweł Chałupa: Obecny rok wygląda na ekstremalnie udany w przypadku Twojej kariery wydawniczej. Z początkiem roku wydałeś album w renomowanej wytwórni MORD, teraz możemy słuchać twojej muzyki w równie mocnej stajni 47. Wygląda na to, że grasz w lidze mistrzów.

Quelza: Tak, masz rację. To fantastyczny okres w moim życiu. Jestem super szczęśliwy i dumny, że udało mi się współpracować z takimi postaciami jak Bas Mooy i Tommy Four Seven. Obaj artyści są dla mnie bardzo ważni, oboje mieli bardzo duży wpływ na moje aktualne brzmienie.

Quelza
Quelza / fot. materiały prasowe

Paweł: Opowiedz nieco o kooperacji z Tommy Four Seven. Jak doszło do wydania EP-ki w jego labelu 47? Znaliście się wcześniej?

Quelza: Tommy skontaktował się ze mną we wrześniu ubiegłego roku, pytając, czy mam w archiwach jakieś utwory do udostępnienia. Odkrył mnie dzięki moim poprzednim wydawnictwom – to był szalony czas, kiedy produkowałem całymi dniami i nocami, także miałem całą masę niewydanej muzyki do wyboru. Bardzo mu się spodobały, mówiąc, że planuje wznowienie labelu 47. Zapytał mnie, czy nagrałbym dla niego EP-kę i zremiksował utwór OAKE – nie zastanawiałem się ani chwili, od razu biorąc się do roboty. Z czasem zostaliśmy sobie bardzo bliscy, mogę go dzisiaj nazwać swoim przyjacielem. Uwielbiam wspólne dyskusje, wypady na kawę w Berlinie, no i oczywiście imprezy. Jestem wdzięczny, że dał mi możliwość współpracy – to cholernie utalentowany człowiek.

Paweł: Mamy wrzesień, a za Tobą dwa niesamowite wydawnictwa. Czego możemy spodziewać się w niedalekiej przyszłości?

Quelza: Mam naprawdę dużo muzyki, którą chciałbym wydać. Biorę pod uwagę także rozpoczęcie wydawania części z niej na własną rękę. Jeśli tak się stanie, na pewno Cię o tym poinformuję. Poza tym zbliża się sporo fantastycznych imprez, na które nie mogę się doczekać.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →