Rusza prawdopodobnie największa impreza techno w historii londyńskiego Fabric

via amsterdam-dance-event.nl
News
Len Faki

Londyński Fabric przesadził. W ikonicznej angielskiej miejscówce rozpoczyna się istny techno maraton z okazji 26. urodzin Blueprint Records. Przed nami 24-godzinny rave w składzie, który mógłby zasilić niejeden festiwal.

Fabric. Definicja jakościowego klubu

Wraz z końcem lata i wznowieniem sezonu klubowego londyński Fabric przywraca 24-godzinną imprezę Continuum. Do murów legendarnego klubu powraca szlagierowy cykl w pełnej krasie z nowym sezonem kuratorskich wydarzeń. Program składa się z pięciu maratonów imprezowych, które rozpoczęły się wraz ze świętowaniem urodzin klubu miesiąc temu. W ten weekend 5-6 listopada Fabric kontynuuje tę serię, będąc gospodarzem dla najlepszych techno artystów na świecie. Zbliżające się techno igrzyska odbędą się pod egidą wytwórni Blueprint Records, brytyjskiego labelu pod przewodnictwem Jamesa Ruskina.

Rusza prawdopodobnie największa impreza techno w historii londyńskiego Fabric
James Ruskin / fot. via ra.com

Continuum x Blueprint Records – marzenie każdego ravera

Skompletowany skład mógłby spokojnie zasilić niejeden mniejszy festiwal. Techno w najczystszej postaci z jej najważniejszymi światowymi przywódcami. Ciężko nam przetworzyć tyle dobra w jednym miejscu. Ten line-up to prawdziwa bomba i marzenie każdego szanującego się techno fana. Key Claf, Len Faki, Matrixxman, Function, Theo Nasa, Dave Clarke, Rene Wise, Nene H, Kerrie, Etapp Kyle, Surgeon, James Ruskin, Ben Sims, The Fear Ratio, Planetary Assault Systems, Gigi FM, Mosai b2b Tasman, Chris Stanford, Gareth Wild, VIL. Nie mamy więcej pytań.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: TOP 10 najlepszych setów miesiąca – październik

Fabric umie w imprezy i przed rozpoczęciem nadchodzącego maratonu serwuje garść potrzebnych informacji. Przypomina, aby odpowiednio zaopiekować się swoim organizmem, dostarczając mu m.in. ciepłego jedzenia.

Dbaj o nawodnienie, korzystając z darmowego baru z wodą obok baru Room 1. Rób regularne przerwy na świeżym powietrzu. Jeśli w którymś momencie będziesz potrzebował odpocząć od parkietu, w całym klubie znajdziesz miejsca do relaksu. Odetchnijcie na naszych zewnętrznych siedzeniach, przy antresoli, w Sunken Bar lub w strefie między salami 1 i 2.

Klub będzie serwować wegańskie burgery, kanapki, burritos, wrapy, smoothies i koktajle mleczne na miejscu od 8 rano do 17 wieczorem w niedzielę. Jedzenie będzie można zamówić za pomocą kodów QR w całym obiekcie. Darmowa woda dla każdego. Zalecany wygodny ubiór. Do wszystkich biletów dołączona jest opaska umożliwiająca ponowne wejście. Bilety w różnych konfiguracjach wciąż w sprzedaży – do środka wejdziemy za ok. 30 funtów.

Continuum x Blueprint Records – timetablePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →