Specjalny box z okazji dwóch lat na koncie. Charlotte de Witte świętuje drugie urodziny KNTXT

Fot. Charlotte de Witte / Facebook
News

Wyznawana przez wielu naszych rodaków maksyma "albo grubo, albo wcale" dotarła jak widać do Belgii. Świętująca drugie urodziny autorskiej wytwórni KNTXT Charlotte de Witte, ogłosiła kolekcjonerski box za ponad tysiąc złotych. Co znajduje się w zestawie podsumowującym dotychczasową działalność oficyny? Sprawdźmy to!

Boxy, boxy, boxy. Gdziekolwiek się nie rozejrzysz – wszędzie boxy. Urodzinowe, celebrujące jubileusz, najprostszy wyraz upamiętnienia dotychczasowych działań, czy to artysty, czy to klubu, wytwórni. Z reguły wypchane treścią w sposób obwity, najczęściej cenowo wbijające w fotel. W przypadku Charlotte de Witte i KNTXT mamy do czynienia z jednym z takich suwenirów, gdzie kolekcjonerski box upamiętniający ostatnie dwa lata labelu, zamyka się w wielu intratnych pozycjach. A wszystko to w cenie 250 euro. Co znajdziemy w środku?

Charlotte de Witte ogłasza urodzinowy box

Uruchomiona w 2019 roku przez belgijską supergwiazdę wytwórnia KNTXT ma na rozpisce kilka znaczący pozycji w swojej kolekcji. Kolekcjonerski box pod tym względem nie ustępuje jej ani na krok, zawierając całą muzykę z drugiego roku działalności wytwórni – należącą do samej de Witte oraz ONYVAA, Alignmenta i Indiry Paganotto. Nazwana przez de Witte 2Y Collector Box, urodzinowa paczka dodatkowo będzie wyposażona w limitowaną wersję EP-ki Formula na czystym, czerwonym winylu. Ponadto box będzie zawierał:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

  • ręcznie wykonane pudełko z wykończeniem srebrną folią na zimno i neonowym casem,
  • certyfikat autentyczności ręcznie podpisany przez Charlotte de Witte.
  • pięć 140 g czarne płyty winylowe 12″; od numeru KNTXT008, do KNTXT0013

Okładki każdej z EP-ek zostały zaprojektowane przez Bureau Borsche, a zdjęcia na okładkach wykonali specjaliści w swoim fachu: Marie Wynants, Stefan Dotter, Angel River, Laurent Noichi i Maria Caparros. Na potrzeby jubileuszu zestaw pudełek został zaprojektowany przez Adriaana Tasa, którego design oparty jest na początkowym brandingu KNTXT z wysokiej klasy podejściem do estetyki wytwórni.

Fot. KNTXT Shop

Wysyłka urodzinowego boxa rozpocznie się w czerwcu 2022 r.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →