Charlotte De Witte ogłasza wielkie show swojej wytwórni, na którym zagra… 10-godzinny set

Fot. Materiały promocyjne
News
Charlotte de Witte zagra wielkie show

Charlotte De Witte zagra 10-godzinnego seta. Wydarzenie odbędzie się w jej rodzinnym mieście - Gandawie, w Belgii.

Charlotte de Witte z największych występem „pod dachem” w swojej karierze

Charlotte de Witte oficjalnie potwierdziła to, o czym plotkowano od dłuższego czasu. Popularna DJ-ka i producentka zagra 10-godzinny, całonocny set na początku przyszłego roku. Zaplanowana na 5 lutego impreza KNTXT będzie największym w historii występem de Witte pod dachem i odbędzie się w Flanders Expo, w rodzinnym mieście artystki – Gandawie, w Belgii. Cóż, Charlotte z pewnością przyda się na tę okazję sześciopak Red Bulli, podobnie, jak jej fanom, którzy na jedną noc znajdą się w przysłowiowym siódmym niebie.

Jedną z niewielu rzeczy, która trzymała mnie przy zdrowych zmysłach podczas ostatnich 18 miesięcy, było bycie na bieżąco z nową muzyką, która została wydana. To dawało mi cel w czasach, kiedy wszystkie pewniki zostały utracone. Moja kolekcja muzyczna rozszerza się poza granice techno i jestem niezmiernie podekscytowana, że mogę zabrać was w 10-godzinną podróż po mojej muzycznej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. I szczerze mówiąc, jakie jest lepsze miejsce, by to zrobić, niż moje rodzinne miasto, Ghent? Miejsce, w którym wszystko się dla mnie zaczęło 12 lat temu. To bez wątpienia będzie noc, której nigdy nie zapomnę – czytamy w informacji prasowej na temat wydarzenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Charlotte de Witte – wejściówki już w sprzedaży

Sprzedaż biletów na wielkie show De Witte już wystartowała. Wejściówki można kupić pod tym linkiem. Na zachętę możecie obejrzeć filmik promujący wydarzenie:

Charlotte de Witte  – Flanders Expo, Ghent 

Charlotte de Witte aktywna w 2021 roku

Gigantyczny występ artystki odbędzie się po wydaniu jej najnowszej EP-ki Asura. W sierpniu de Witte wypuściła do sieci również aktualizację trance’owego klasyka lat 90-tych, The Age Of Love, wyprodukowaną wspólnie z Enrico Sanguiliano.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →