Charlotte de Witte świętuje mały jubileusz i zapowiada livestream na torze Formuły 1

Fot. Charlotte de Witte / Facebook
News
Charlotte de Witte zagra wielkie show

Wydawniczy jubileusz własnej wytwórni połączony z livestreamem na torze Formuły 1. Właśnie w taki  sposób Charlotte De Witte postanowiła uświetnić dziesiątą publikację swojej wytwórni KNTXT.

Charlotte de Witte świętuje Formula EP 

Wraz z wydaniem jubileuszowej EP-ki Formula 1, belgijska artystka nawiązała współpracę z najbardziej prestiżowych cyklem międzynarodowych wyścigów samochodowych, zwanych potocznie Formuła 1. 29 kwietnia Charlotte de Witte wystąpi na znanym na całym świecie torze wyścigowym Autodromo Internazionale del Mugello. Położony we włoskiej Toskanii tor, gościł kierowców w trakcie premierowego Grand Prix Toskanii w 2020 roku.

Charlotte de Witte: 'New Form’ IV: Formula presented by Formula 1

Charlotte od dawna jest fanką sportów wyścigowych, których mogła doświadczyć na własnej skórze w 2019 roku, kiedy wzięła udział w Grand Prix Belgii Formuły 1.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po ponownym odkryciu utworu Schumacher DJ Visage’a, postanowiłam wykorzystać niekonwencjonalne dźwięki wyścigowe i włączyć je do swoich produkcji. Zawsze byłam wielkim fanem adrenaliny i prędkości. Czy to jazda na motocyklu, czy na nartach zjazdowych, aspekt poszukiwania dreszczyku emocji w tych aktywnościach zawsze mnie urzekał. To ten sam dreszczyk emocji, który napędza mnie podczas występów przed publicznością. Jako Belgijka, F1 ma szczególne znaczenie w naszej kulturze, z kultowym corocznym Grand Prix na torze Spa-Francorchamps.

– skomentowała de Witte.

Fani już teraz mogą zamówić EP-kę z trzema utworami w przedsprzedaży na BeatportFormula pojawi się w całości na platformach streamingowych 30 kwietnia. Podczas livestreamu zostanie wydana limitowana edycję gadżetów, które będą dostępne tylko przez 7 dni.

Charlotte de Witte – Doppler

Charlotte de Witte – RPM

Charlotte de Witte – FormulaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →