Beatport uruchamia program wspierania wschodzących artystów

News
beatport next

Beatport chce wspierać początkujących artystów. Nowa inicjatywa nosi nazwę Beatport Next i właśnie wystartowała.

Beatport Next – program dla młodych i zdolnych

Pierwsi artyści, którzy skorzystają z programu to: Alignment (włoski producent techno), IMANU (artysta z Australii), Logic1000 (brytyjska DJka), TSHA (londyński DJ grający house) VNSSA (amerykański procent) i Kevin de Vries (DJ mieszkający w Berlinie i zajmujący się melodic techno).

Beatport wesprze wybranych przez siebie muzyków w ciągu najbliższego roku. W ramach Beatport Next, mogą oni liczyć na wsparcie redakcyjne i dziennikarskie, promocję playlist i live-streamów, wzmocnienie mediów społecznościowych i inne niestandardowe formy współpracy, które poznamy już niedługo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jestem bardzo zaszczycona faktem dostania się do pierwszej grupy artystów programu Beatport Next! Pandemia sprawiła, że ostatni rok był dla wszystkich artystów bardzo trudny. Nie mogłam djować ani występować przed publicznością. Ale przez to byłam też jednocześnie bardziej niż kiedykolwiek oddana produkcji i tworzeniu nowej muzyki – napisała na TSHA w specjalnym oświadczeniu

beatport next

TSHA

W roku 2022 Beatport wspomoże kolejną szóstkę młodych i obiecujących artystów.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →