Logic1000 dzieli się nowym singlem

News
logic 1000

Australijska producentka i DJka Logic1000 podzieliła się nowym singlem. Utwór Medium pochodzi z nadchodzącej EPki artystki.

Logic 1000 robi kolejny ważny krok w swojej karierze

Minipłyta Logic1000, zatytułowana You’ve got the Whole Night To Go, swoją premierę będzie miała w najbliższy piątek, 22 stycznia. Wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni należącej do samej artystki – Therapy. EPkę już teraz promuje singiel Medium.

Utworu, który zanurzony jest w brudnym electro, uderzającym z całą siłą już od pierwszych sekund, możecie posłuchać poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Logic1000 – Medium

Logic1000 – talent prosto z  Wielkiej Brytanii

Pod pseudonimem Logic1000 ukrywa się producentka i DJka Samantha Poulter. Jest ona świeżą twarzą na scenie elektronicznej. Po wydaniu debiutanckiej EPki  Logic1000 w wytwórni SUMAC w roku 2019, została uznana w wielu środowiskach za obiecujący talent. Jej nieortodoksyjne podejście do tworzenia muzyki, oparte jest na śmiałym łączeniu ciężkich brytyjskich rytmów tanecznych, funky tribal house oraz wokalnych sampli.

Miłośnicy twórczości takich wykonawców, jak DJ Python, Floating Points, Ben UFO czy Fauzia z pewnością odnajdą w niej bratnią muzyczną duszę.

logic 1000Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →