DJ Python wypuszcza nowy, elektryzujący singiel i zapowiada płytę

Mas Amable – tak będzie nazywał się album, który DJ Python przedstawi światu w kwietniu. Krążek promuje już teraz singiel ADMSDP. Sprawdźcie, co Brian Piñeyro przyszykował dla nas tym razem.

DJ Python powraca

DJ Python nie próżnuje i po tym, jak w ubiegłym roku obdarował słuchaczy EP-ką Derretrise, szykuje się do premiery długogrającej płyty. Premiera Mas Amable – jeśli tylko szerząca się po świecie pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje planów – przewidziana jest na 10 kwietnia. Krążek wyda amerykańska wytwórnia Incienso.

Na albumie możemy spodziewać się połamanych, gorących rytmów i wyrazistego, wdzierającego się do głowy basu. Jak mówi sam muzyk, już singiel ADMSDP zapowiadający wydawnictwo, doskonale obrazuje to, co czeka słuchaczy, którzy wrzucą do odtwarzacza Mas Amable.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Python – na początku był hałas

DJ Python, znany również jako Brian Piñeyro, swoją karierę rozpoczynał  przed paroma laty jako twórca ekstremalnych dźwięków spod znaku noise. Z czasem jednak zaczął łagodzić brzmienie i skupił się na łączeniu deep house’u z dubem, breakbeatem, reggaetonem i muzyką taneczną. Do dziś objawił swój talent pod kilkoma pseudonimami, z których najsłynniejsze i najważniejsze to: Luis, DJ Wey, Deejay Xanax i właśnie DJ Python.

DJ Python – Mas Amable lista utworów:

Mas Amable:
01 Te Conocí
02 Pia
03 Alejandro
04 oooophi
05 Descanse
06 ADMSDP [ft. LA Warman]
07 JuntosPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →