DJ Python wypuszcza nowy, elektryzujący singiel i zapowiada płytę

119

Mas Amable – tak będzie nazywał się album, który DJ Python przedstawi światu w kwietniu. Krążek promuje już teraz singiel ADMSDP. Sprawdźcie, co Brian Piñeyro przyszykował dla nas tym razem.

DJ Python powraca

DJ Python nie próżnuje i po tym, jak w ubiegłym roku obdarował słuchaczy EP-ką Derretrise, szykuje się do premiery długogrającej płyty. Premiera Mas Amable – jeśli tylko szerząca się po świecie pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje planów – przewidziana jest na 10 kwietnia. Krążek wyda amerykańska wytwórnia Incienso.

Na albumie możemy spodziewać się połamanych, gorących rytmów i wyrazistego, wdzierającego się do głowy basu. Jak mówi sam muzyk, już singiel ADMSDP zapowiadający wydawnictwo, doskonale obrazuje to, co czeka słuchaczy, którzy wrzucą do odtwarzacza Mas Amable.

DJ Python – na początku był hałas

DJ Python, znany również jako Brian Piñeyro, swoją karierę rozpoczynał  przed paroma laty jako twórca ekstremalnych dźwięków spod znaku noise. Z czasem jednak zaczął łagodzić brzmienie i skupił się na łączeniu deep house’u z dubem, breakbeatem, reggaetonem i muzyką taneczną. Do dziś objawił swój talent pod kilkoma pseudonimami, z których najsłynniejsze i najważniejsze to: Luis, DJ Wey, Deejay Xanax i właśnie DJ Python.

DJ Python – Mas Amable lista utworów:

Mas Amable:
01 Te Conocí
02 Pia
03 Alejandro
04 oooophi
05 Descanse
06 ADMSDP [ft. LA Warman]
07 Juntos