Back to back bez wychodzenia z domu. Beatport wprowadza funkcję Party Mode

Fot. Party Mode
News
Beatport, Party Mode

Wspólny występ nawet czterech osób bez wychodzenia z domu, w obecności do stu obserwujących w czasie rzeczywistym. Nowy tryb Beatport wprowadza internetowy didżejing na jeszcze wyższy poziom.

Nieważne, gdzie obecnie się znajdujesz. Bez znaczenia jest także aktualne położenie drugiej osoby. Dzięki nowemu trybowi Party Mode od Beatport wystarczy połączenie sieciowe i konto na Beatport Streaming. Wspólny występ w ramach rozgrzewki przed klubowymi zmaganiami tudzież najzwyklejsze granie w wolnym czasie nie wymagają od teraz fizycznego spotkania się twarzą w twarz. „Najnowsze osiągnięcie w przełomowej technologii DJ” – jak nazywany jest przez pomysłodawców Party Mode, umożliwia nawet czterem osobom występowanie w tym samym czasie, dzielenie się utworami, eksplorowanie Beatport w poszukiwaniu nowej muzyki i tworzenie wspólnych list odtwarzania bezpośrednio w programie.

Beatport. Party Mode imprezą online

Party Mode po raz pierwszy wprowadzony został pod koniec ubiegłego roku podczas sesji pomiędzy Jamie Jonesem (będącym wówczas w Miami) i Loco Dice (Berlin). Po upływie roku Beatport oficjalnie wprowadza testowaną miesiącami funkcję, rozbudowaną w finalnej wersji o zintegrowany czat, w którym udział może brać do stu użytkowników w czasie rzeczywistym. Aby móc brać udział we wspólnym występie nawet czwórki osób potrzebne będzie wyłącznie konto Beatport. W trakcie występu będzie można przeszukiwać katalog aplikacji za pomocą funkcji odkrywania czy zgłaszać prośby o utwór.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Występujący online DJ-e z Party Mode korzystać mogą za pomocą myszki i klawiatury, trybu touch na tablecie Microsoft Surface lub z wielu kontrolerów didżejskich plug-and-play innych firm, które zostały zmapowane do środowiska Beatport DJ. Pomysłodawcy zaznaczają, że oprócz docelowej funkcji integracji, współpracy i dobrej zabawy Party Mode dedykowane będzie osobom chętnym podszkolić swoje umiejętności z miksowania.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →