Beatport nowym serwisem streamingowym!

Technologia

W przyszłym roku serwis Beatport rozszerzy swoją ofertę o darmowy streaming muzyki. Sklep z mp3 zostanie przeniesiony na platformę Beatport Pro.

Duże zmiany szykują się w najpopularniejszym wśród DJ-ów sklepie z muzyką. W przyszłym roku pod adresem beatport.com nie zastaniemy już sklepu z mp3, a kolejny serwis streamingowy, przeznaczony dla słuchaczy muzyki elektronicznej. To kolejny etap przebudowy Beatport, przejętego w ubiegłym roku przez SFX Entertainment, mający na celu dostosowanie go do potrzeb „szarego użytkownika”. Zmianę zapowiadało już nowe logo, z którego zniknęła strzałka symbolizująca download.
Nowe i stare logo Beatport
Na szczęście nie oznacza to, że DJ-e nie kupią już na Beatport najnowszych, elektronicznych release’ów. Do tego służyć będzie platforma Beatport Pro, którą możemy wypróbować od kilku tygodni.
Trzeba przyznać, że rozwiązanie zaproponowane przez SFX jest całkiem sensowne i użytkownicy na nim skorzystają. Beatport posiada ogromny zasób muzyki elektronicznej, której nie znajdziemy nigdzie indziej i do której dostaniemy darmowy dostęp.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →