Charlotte De Witte „Return to Nowhere” – nowe EP debiutuje na 1. miejscu na Beatporcie

Charlotte de Witte powraca z nową EPka. Belgijska producentka właśnie zaprezentowała światu swój najnowszy mini-album. Return to Nowhere to bardzo solidna pozycja!

Charlotte De Witte – drugie EP w tym roku

Trzeba przyznać, że okres restrykcyjnej kwarantanny wpłynął niezwykle pozytywnie na wielu artystów. Ostatnimi czasy jesteśmy wręcz bombardowani wszelkiej maści EPkami, albumami i singlami. Nic tylko czekać na pełnoprawne koncerty, podczas których będziemy mogli usłyszeć na żywo owoce lockdownu.

Charlotte de Witte B2B Enrico Sangiuliano

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie inaczej jest w przypadku belgijskiej gwiazdy technoCharlotte De Witte, która powraca z drugim wydawnictwem w tym roku. Jeszcze niedawno, bo w lutym, nakładem należącego do Lena Fakiego labelu Figures ukazało się EP Visions, a już dostajemy kolejne produkcje uroczej DJ-ki. Tym razem śmiem jednak twierdzić, że materiał jest o wiele lepszy od poprzedniego, który po kilkukrotnym przesłuchaniu trafił do mojej zakładki „generyczne techno”.

Charlotte De Witte – Return to Nowhere – nowe EP

Najnowszy mini-album Charlotte nosi tytuł Return to Nowhere i ukazał się nakładem jej własnego labelu o dźwięcznej nazwie KNTXT . Na wydawnictwie znajdziemy 4 kawałki, które razem dają nam 21 minut muzyki. Sama autorka, o ile wzbrania się od terminu Corona Record, to jednak przyznaje iż stylistyka jej najmłodszego dziecka jest wynikiem okresu spędzonego podczas izolacji. 

O ile do samego brzmienia kawałków tej pani podchodzę z lekką dozą dystansu, to tym razem niezwykle miło się zaskoczyłem. EP okazuje się być niezwykle ciekawą fuzją surowego techno z orientalnymi chórami przywodzącymi na myśl Dead Can Dance. Trzeba  przyznać, że to  niezwykle zgrabniej uszyty materiał. Myślę, że w mojej opinii nie jestem osamotniony, gdyż EP zadebiutowało na 1. miejscu na Beatporcie.

CHarlotte De Witte

Tracklista:

1. Sgadi Li Mi
2. Return To Nowhere
3. Ensemble
4. What’s In The Past

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →