Charlotte De Witte „Return to Nowhere” – nowe EP debiutuje na 1. miejscu na Beatporcie

637

Charlotte de Witte powraca z nową EPka. Belgijska producentka właśnie zaprezentowała światu swój najnowszy mini-album. Return to Nowhere to bardzo solidna pozycja!

Charlotte De Witte – drugie EP w tym roku

Trzeba przyznać, że okres restrykcyjnej kwarantanny wpłynął niezwykle pozytywnie na wielu artystów. Ostatnimi czasy jesteśmy wręcz bombardowani wszelkiej maści EPkami, albumami i singlami. Nic tylko czekać na pełnoprawne koncerty, podczas których będziemy mogli usłyszeć na żywo owoce lockdownu.

Charlotte de Witte B2B Enrico Sangiuliano

Nie inaczej jest w przypadku belgijskiej gwiazdy technoCharlotte De Witte, która powraca z drugim wydawnictwem w tym roku. Jeszcze niedawno, bo w lutym, nakładem należącego do Lena Fakiego labelu Figures ukazało się EP Visions, a już dostajemy kolejne produkcje uroczej DJ-ki. Tym razem śmiem jednak twierdzić, że materiał jest o wiele lepszy od poprzedniego, który po kilkukrotnym przesłuchaniu trafił do mojej zakładki „generyczne techno”.

Charlotte De Witte – Return to Nowhere – nowe EP

Najnowszy mini-album Charlotte nosi tytuł Return to Nowhere i ukazał się nakładem jej własnego labelu o dźwięcznej nazwie KNTXT . Na wydawnictwie znajdziemy 4 kawałki, które razem dają nam 21 minut muzyki. Sama autorka, o ile wzbrania się od terminu Corona Record, to jednak przyznaje iż stylistyka jej najmłodszego dziecka jest wynikiem okresu spędzonego podczas izolacji. 

O ile do samego brzmienia kawałków tej pani podchodzę z lekką dozą dystansu, to tym razem niezwykle miło się zaskoczyłem. EP okazuje się być niezwykle ciekawą fuzją surowego techno z orientalnymi chórami przywodzącymi na myśl Dead Can Dance. Trzeba  przyznać, że to  niezwykle zgrabniej uszyty materiał. Myślę, że w mojej opinii nie jestem osamotniony, gdyż EP zadebiutowało na 1. miejscu na Beatporcie.

CHarlotte De Witte

Tracklista:

1. Sgadi Li Mi
2. Return To Nowhere
3. Ensemble
4. What’s In The Past

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.