Smolna – program na nadchodzące miesiące

News
smolna - program

Świątecznych prezentów ciąg dalszy. Tym razem w roli Świętego Mikołaja wystąpił stołeczny klub Smolna. Znamy program na nadchodzące miesiące!

Smolna – bardzo dobry sezon 

Za Smolną wybitnie udane miesiące. W ostatnim czasie na parkietach warszawskiego klubu królowały wielkie nazwiska. Zagrali m. in. Gerd Janson, Anwer Code Request, Adriatique, Kobosil, Purple Disco Machine, BICEP, Oliver Koletzki, Marco Resmann czy Mall Grab. W tanecznej ofercie pojawiła się również nowa impreza – środowy cykl Środek.

W wakacje Smolna odpowiadała za organizację festiwalu WisłoujścieTanecznych Kręgów podczas Fest Festivalu w Chorzowie. Dziś otrzymaliśmy kolejny prezent od klubu – program na nadchodzące miesiące!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Smolna – program 

W zimowo-wiosennym sezonie przy Smolnej 38 usłyszymy niezwykle zróżnicowane line-upy o ogromnym natężeniu artystów ze ścisłej światowej czołówki muzyki klubowej. Program prezentuje się następująco:

Smolna - program

Klub Smolna, Warszawa – bilety

Niezwykle wysmakowanie zapowiadają się nadchodzące dni i miesiące na Smolnej. Bilety na wybrane wydarzenia znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Smolna - bilety

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →