Wisłoujście zagra po raz trzeci. Co nowego?

Festiwale News
wisłoujście 2020

Wisłoujście powraca! Imprezowicze ponownie bawić się będą na terenie gdańskiej Twierdzy Wisłoujście. Znamy datę przyszłorocznej edycji. Sprawdźcie!

Wisłoujście ponownie stawia na polskich artystów

Wisłoujście to stosunkowo młody festiwal, który nieprzerwanie od trzech lat pracuje nad stworzeniem własnej marki. I trzeba przyznać, że ze znakomitymi efektami. Zeszłoroczna edycja imprezy podbiła serca tysięcy fanów muzyki elektronicznej z całej Polski.

Organizatorzy wydarzenia – czołowe polskie kluby – Smolna, Sfinks700, Tama, Ciało i Prozak 2.0 zapraszają na trzecią już edycję festiwalu. Idea pozostaje ta sama. Wisłoujście 2020 ponownie zaprezentuje line-up złożony tylko i wyłącznie z polskich artystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na zeszłorocznej edycji Wisłoujścia zagrali m. in. Błażej Malinowski, Catz’ N Dogz, Deas, Kuba Sojka, Agim oraz bohaterka naszego ostatniego wywiaduT A K A.

Wisłoujście 2019

Wisłoujście 2019 – fot. Zuzanna Sosnowska

Wisłoujście 2020 – organizatorzy zapewnią festiwalowiczom nowe atrakcje

Na przyszłorocznej edycji Wisłoujścia możemy spodziewać się nowych atrakcji. Przede wszystkim organizatorzy zapowiadają nową, piątą scenę. Nauczeni zeszłorocznymi doświadczeniami, możemy stwierdzić już dziś, że oprócz niezapomnianych doznań muzycznych, w pakiecie otrzymamy unikatowe dekoracje, scenografię, instalacje artystyczne oraz szeroki wybór stoisk gastronomicznych i nie tylko.

Wisłoujście 2019

Wisłoujście 2019 – fot. Helena Majewska

Wisłoujście 2020 – data festiwalu i fotorelacja z poprzedniej edycji

Przyszłoroczna edycja festiwalu – Wisłoujście 2020 odbędzie się 21- 23 sierpnia 2020 na terenie gdańskiej Twierdzy Wisłoujście. Oznacza to, że w stosunku do ubiegłorocznej edycji, otrzymamy dodatkowy dzień niezapomnianych przeżyć.

Jeśli nie wierzycie nam na słowo, to sprawdźcie naszą analogową fotorelację z tego roku!

Zobaczcie także aftermovie z poprzedniej edycji:

Wisłoujście 2019 – aftermovie

Wisłoujście 2020 – bilety

Ruszyła już sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycje Wisłoujścia!  Bilety dostępne są na stronie biletomat.pl!

 

 

Wisłoujście 2020

Biletomat.pl
239 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →