Purple Disco Machine zagra na nowym cyklu imprez

Eventpromo Muzyka

Szykujcie się na pokaźną porcję tanecznego disco! 29 listopada w dawnej praskiej infrastrukturze przemysłowej wystąpi Purple Disco Machine. To będzie pierwsza edycja Inside Story. Debiutujący cykl imprez chce nawiązać klimatem do legendarnego Glitter Box.

Purple Disco Machine zagra w Warszawie na nowym cyklu imprez

29 listopada przestrzeń przy Szwedzkiej zmieni się nie do poznania. Surowe cegły budynków zostaną wyparte przez brokat, róż i dyskotekowe kule. Wszystko skąpane w rytmach muzyki disco, i to w nie byle jakim wydaniu. Headlinerem pierwszej edycji nowego cyklu imprezowego Inside Story będzie nie kto inny jak Purple Disco Machine.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Purple Disco Machine – gwiazda nurtu disco house

Niemiecki producent i DJ jest jedną z najgłośniejszych postaci świata muzyki disco/house ostatnich lat. Jego numery z wydanej dwa lata temu płyty Soulmatic do dziś rozgrzewają do czerwoności parkiety klubów na całym świecie. Listę artystów, z którymi przyszło mu współpracować otwierają takie gwiazdy jak Gorillaz, Foals czy Faithless.

Glitter Box w Warszawie?

Indie Story to nowy cykl, który nie kryje swoich inspiracji niezwykle popularnym na świecie cyklem imprez Glitter Box. Wydarzenia firmowane tym szyldem zdobyły międzynarodowy rozgłos dzięki oprawie audiowizualnej. Aura ma przenieść uczestników w sam środek mieniącego się brokatem i różowymi światłami muzycznego performance’u. Muzyka Purple Disco Machine wydaje się być wręcz stworzona do tego typu klimatów.

Purple Disco Machine w Warszawie, 29 listopada – bilety

Oprócz wspomnianego gościa, line-up dopełni czołówka artystów rodzimej sceny. Zagrają m.in. kojarzony z projektem The Very Polish Cut Outs duet Holiday 80, współtwórca Komitetu Obrony Disco – Pitti Schmitti czy zupełnie nietuzinkowy Avomat. Ten ostatni to czołowy queerowy DJ łączący swoje sety z konstruowanymi na żywo partiami wokalnymi.

Impreza odbędzie się w piątek 29 listopada w warszawskiej Pradze Centrum. Start godzina 20:00!

Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →