Vieze Asbak na WIXAPOLU. Totalne zniszczenie pod holenderską banderą

fot. via facebook.com/WixapolSA
Eventpromo
Wixapol

Już 13 maja Wixapol zawładnie Warszawą. Na kolejnej, stołecznej imprezie w Pradze Centrum usłyszymy holenderską gwiazdę Vieze Asbak. Sprawdź sczegóły.

Latający Holender vs JADONCY Polacy. Vieze Azbak na WIXAPOLU

Holandia jest ojczyzną hardkoru jak lew jest królem dżungli, a dzięki WIXAPOLOWI Polska zajmuje w tej dyscyplinie nie dalej niż drugie miejsce. Udowadniają to po raz kolejny, organizując wielki rave w Pradze Centrum 13 maja. Z tej okazji zapraszają najgorętszego obecnie artystę spod znaku muzycznego w*******u.

Nie ma w ostatnim czasie na scenie muzyki klubowej świeższego zawodnika niż Vieze Asbak. To enigmatyczny artysta, eksperymentujący z szerokim spektrum gatunków, od techno, przez hardcore, hard dance aż po speedcore i uptempo, a do tego niezły trickster i amator radykalnej i trash’owej estetyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Vieze Asbak
fot. via facebook.com/WixapolSA

Jego pseudonim to po polsku “brudna popielniczka” , a okładki płyt wyglądają, jakby narysował je sam WIXAPOL. Twórczość holendra cechuje się ogromnym poczuciem humoru, którego wciąż brak w spiętym techno mainstreamie. Jak nie znacie jego nut z imprez to na pewno kojarzycie je z tiktoków – utwory Vieze Asbaka królują na tej platformie, osiągając milionowe zasięgi. W swoich mega popularnych remiksach Vieze Asbak sięga po nostalgiczne dzieła rave’owej kultury. Zinterpretował takie klasyki jak Meet her at Love Parade, Ameno czy Gypsy Woman.

Vieze Asbak – Meet Her At The Love Parade

Line-up uzupełnią: ZARZOND WIXAPOLU w pełnym składzie: DJ SPORTY SPICE, MIKOUAJ REJW i TORRENTZ. Do tego reprezentacja młodej generacji sceny hardcore: uptempiarz Blejt i nieobliczalna TheVodka. Na mikrofonie ZASIĄDZIE wixowy bard-pieśniarz Kociaczek. Najważniejszym punktem imprezy będzie jednak, jak zwykle, najbardziej kolorowy i dziki crowd w Polsce – wixapolska publiczność.

WIXAPOL + VIEZE ASBAK – łapcie bilety

Bilety na najbliższa imprezę Wixapolu z z Vieze Asbak w roli głównej otrzymacie za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Dwa pierwsze rzuty rozeszły się jak świezę bułeczki. Obecnie s sprzedaży jest ostatnia pula wejściówek w cenie 70zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →