Taneczne Kręgi powracają w 2020 na Fest Festival

Festiwale News
Taneczny krąg Fest festival

Organizatorzy Fest Festival i klub Smolna zapowiadają, że Taneczne Kręgi powrócą. Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią w sierpniu w Chorzowie. Sprawdźcie!

Taneczne Kręgi – elektroniczne sceny na Fest Festival 2020

Taneczne Kręgi to trzy sceny elektroniczne pod patronatem Smolnej, które serwują elektroniczne dźwięki podczas Fest Festivalu. Choć festiwal zadebiutował dopiero w zeszłym roku, to udało mu się zebrać niezwykle przychylne opinie wśród słuchaczy z całej Polski. Dziś wiemy, że znane z poprzedniej edycji Taneczne Kręgi powrócą w odświeżonej formule. Impreza zaczynać się będzie odrobinę wcześniej, bo jeszcze przed zachodem słońca. Dodatkowo elektroniczne sceny będą grać o jeden dzień dłużej!

Zobacz też: Fest Festival 2019 – Kręgi Taneczne. Relacja z Raban Stage

Taneczne Kręgi – pierwsi artyści ogłoszeni

Tego roku w Chorzowie na Tanecznych Kręgach usłyszymy Motor City Drum EnsembleSecret Cinema, CVAV 2.0 oraz Maduk. Pierwszy z nich to artysta, który płynnie łączy w swojej wysmakowanej selekcji disco, house i electro. Nieco mocniejszego podejścia możemy spodziewać się  po Secret Cinema, który słynie z energicznego podejścia do techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

CVAV 2.0 to projekt audio-wizualny niemieckiego muzyka, lepiej znanego pod pseudonimem Current Value. Spora dawka dubstepu i neurofunku.

Przeczytaj: Gig & chill, czyli jak wyglądał Fest Festival 2019 – relacja

Coś dla siebie w Tanecznych Kręgach znajdą również miłośnicy drum’n’bassu. Maduk to człowiek, o którym słyszeć mogliście między innym w związku z jego produkcjami wypuszczanymi dla legendarnego Hospital Records – wytwórni, której impreza Hospitality odbędzie się już niedługo w Polsce.

Taneczne Kręgi na Fest Festival 2020 – kiedy?

Oprócz wspomnianych artystów elektronicznych, na samym Feście zagrają m. in. James Bay, Nothing But Thieves i Denzel Curry.

Festiwal odbędzie się 13-15 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie.

Zobacz także: Zdjęcia z Fest Festival 2019

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →