Skrillex potwierdził, że wkrótce wyda nową muzykę

News
Skrillex szykuje coś nowego

Skrillex zapowiada nową muzykę. Informację tę przekazał swoim fanom za pośrednictwem Instagrama.

Skrillex szykuje coś nowego

Ciężko w to uwierzyć, ale Skrillex wydał do tej pory jedynie jeden album studyjny. Nie oznacza to jednak, że amerykański DJ i producent próżnuje. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że Sonny John Moore (prawdziwe imię i nazwisko Skrillexa) należy do najbardziej aktywnych twórców muzyki elektronicznej. Po prostu bardziej odpowiada mu praca nad krótszymi formami muzycznymi – EPkami, singlami i remiksami.

Skrillex chętnie wchodził też we współprace z różnej maści artystami i zespołami, takimi, jak np.:  A$AP Rocky, Damian Marley, Ellie Goulding, FKA Twigs czy Diplo. Z Rickiem Rossem nagrał zaś utwór Purple Lamborghini do kinowego tytułu superbohaterskiego Legion samobójców. Ostatnim opublikowanym przez 33-latka numerem jest Kliptown Empyrean, który trafił do sieci w październiku 2020 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Skrillex – Kliptown Empyrean

Skrillex potwierdza plotki

Teraz Skrillex zdradził to, o czym mówiło się od jakiegoś czas –  dostaniemy od niego wkrótce więcej nowych utworów. Wieściami tymi muzyk podzielił się ze swoim fanami za pośrednictwem Instagrama.

Chciałem powiedzieć wszystkim moim fanom i sympatykom, że was kocham i doceniam waszą cierpliwość. Nowa muzyka już wkrótce – napisał Skrillex.

Nie wiemy na razie, czy Moore miał na myśli serię singli, EPkę, czy studyjną płytę. Pewnie niedługo poznamy więcej szczegółów w tym temacie.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →