Diplo dostępny w najnowszej odsłonie gry FIFA21 w trybie „Volta”

News
Diplo w tarapatach 

Diplo, amerykański DJ i producent muzyczny, został nową twarzą jednego z trybów najnowszej odsłony gry FIFA21. Mieszkający na co dzień w Los Angeles artysta, pojawi się u boku największych gwiazd sportu w trybie "Volta".

Parę dni temu w kontekście FIFY21 pisaliśmy o Park Hye Jin, której utwór Like This, znalazł się wśród 43 utworów ścieżki dźwiękowej najpopularniejszego symulatora piłki nożnej. Jednak to nie koniec smaczków związanych z muzyką elektroniczną i tworem Electronic Arts.

Przeczytaj również: Park Hye Jin i utwór Like This w grze FIFA21

Diplo w trybie Volta

W ramach serii Groundbreakers, w trybie VOLTA, dodano wiele nowych postaci. Rozrywka, w której można odblokować poszczególnych graczy, pozwala nam później ściągnąć ich do swojej drużyny. Jedną z nowych postaci, dzięki której w ten sposób można wzbogacić swój zespół, jest Thomas Wesley Pentz, czyli Diplo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Diplo w realiach gry FIFA21

Diplo u boku Erica Cantony, Kyliana Mbappe i Thierry’ego Henry

Oprócz popularnego DJ-a, innym głośnym nazwiskiem niezwiązanym z footballem, jest dwukrotny mistrz boksu wagi ciężkiej, Anthony Joshua. Niemniej to, co najbardziej elektryzowało fanów wspomnianego trybu, to nowe piłkarskie supergwiazdy. A tym przewodzi nowy ambasador gry, legenda francuskiej piłki, napastnik Eric Cantona.

Skład nowych postaci w Volcie uzupełniają dwie legendy z trybu Ultimate Team: Brazylijczyk, mistrz świata z 2002 roku z reprezentacją „Canarinhos”, Kaka oraz inna legenda „Trójkolorowych”, Thierry Henry. Dołączają oni tym samym do Kyliana Mbappe, Trenta Alexander-Arnolda z Liverpoolu i Portugalczyka Joao Felixa.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →