Fred again… od genialnego Boiler Room do albumu ze Skrillexem? 

Fot. Euronews
News
Fred again... był Boiler Room, będzie płyta ze Skrillexem?

Fred again... nie zatrzymuje się. Po serii fantastycznych występów na żywo podczas tegorocznych wakacji zapowiedział wspólną płytę ze swoim przyjacielem po fachu.

Fred again… był Boiler Room, będzie płyta ze Skrillexem?

Na początku sierpnia Fred again… wystąpił w Londynie podczas słynnego cyklu imprez Boiler Room. Brytyjski muzyk zaprezentował swój niesamowity debiutancki set, w czasie którego pojawiły się m.in. kawałki nagrane przez niego wspólnie ze Skrillexem i Four Tetem. Artysta zdecydował się nie opadać na laurach i pójść za ciosem – właśnie dał wielką nadzieję fanom, że wyda niedługo album nagrany wspólnie ze Skrillexem.

Producent wspomniał o tym w ostatnim poście na swoim discordzie. Zapytany przez jednego z internautów w następujący sposób:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ponieważ spędzacie z Sonnym razem tak dużo czasu, to czy w najbliższej przyszłości możemy spodziewać się waszego wspólnego projektu?.

Odpowiedział:

Możeeeeeeee. Mamy już nagranych kilka kawałków, ale najpierw musimy pokończyć nasze solowe albumy i domknąć wszystkie zobowiązania.

Fred again... od genialnego Boiler Room do albumu ze Skrillexem?
Fot. Discord.com

Zdolny producent, imponujące osiągnięcia

Dwójka muzyków wydała niedawno utwór Jungle z dodatkowym współmiksowaniem przez Four Teta. Kawałek możecie obczaić poniżej:

Fred again...zyskał popularność dzięki swoim dynamicznym nagraniom skupiającym się wokół ludzkiej kondycji i izolacji, której wszyscy doświadczyliśmy podczas lockdownu. W ostatnim czasie zdobył również sporo uwagi wskutek współpracy ze Swedish House Mafia.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →