Boiler Room na Glitch Festival 2022 – zobacz

fot. Boiler Room / YouTube
Festiwale News
Oscar Mullero, Glitch Festival

Na Malcie dobiega końca jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej w Europie tego lata. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam Boiler Rooma, który transmitował występy znanych artystów sceny elektronicznej.

Glitch Festival 2022 – najlepsza elektronika

W dniach 13-16 sierpnia 2022 roku entuzjaści muzyki elektronicznej z całego świata powrócili na słoneczną, śródziemnomorską Maltę na jeden z największych festiwali tego lata. Na tym uznanym maltańskim festiwalu, który oferuje mnóstwo muzyki elektronicznej na aż siedmiu (!) scenach, nie mogło również zabraknąć kameralnej sceny Boiler Room. Tancerze będą mogli zatracić się w dźwiękach tytanów branży, zrównoważonych starannie dobraną listą gorąco poszukiwanych mistrzów selekcji, występów na żywo i wschodzących gwiazd. Impreza inauguracyjna odbyła się w sobotę 13 sierpnia pod fortyfikacjami wpisanymi na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w stolicy tego małego, wyspiarskiego państwa – Valletty. Główny festiwal odbył się w dniach 14 i 15 sierpnia w wiosce Gianpula z widokiem na panoramę ufortyfikowanego miasta Mdina. Impreza zamykająca ten intensywny czterodniowy festiwal odbywa się dziś.

Glitch Festival 2019 official aftermovie

Zobacz także: Ellen Allien uchwycona kamerami Arte Concert. Spektakularne widowisko

Glitch Festival 2022 – scena Boiler Room daje radę

A jak najlepsza elektronika, to muszą być też ciekawe transmisje! W 2019 miał miejsce długo oczekiwany debiut Boiler Room na Malcie. Jako ciekawostkę mogę dodać, że wtedy miał miejsce pierwszy występ maltańskiego artysty w historii popularnego kanału, a był nim Jupiter Jax. W tym roku po latach pandemicznej smuty jasne było, że organizatorzy przygotują dla Internautów coś ekstra. Dziś możemy cieszyć się z garści nowych setów. Sprawdźcie poniżej!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oscar Mulero | Boiler Room x Glitch Festival 2022

Ben Sims | Boiler Room x Glitch Festival 2022

Boston 168 (Live) | Boiler Room x Glitch Festival 2022

HAAi b2b Daniel Avery | Boiler Room x Glitch Festival 2022


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →