Glitch Festival 2023 z pełnym (i to jakim!) line-upem

fot. Glitch Festival / Facebook
Festiwale Zapowiedzi
glitch festival

Jeden z najważniejszych letnich europejskich festiwali oraz bez wątpienia największe klubowe wydarzenie na Malcie, czyli Glitch Festival, zapowiada edycję 2023 z mocnym składem!

Malta? To Glitch!

Po zakończeniu ubiegłorocznego sezonu festiwalowego przygotowaliśmy Wam zestawienie naszych festiwali do odwiedzenia w najbliższej przyszłości – wśród swoich typów wymieniłem m.in. maltański Glitch Festival. Powtórzę po raz kolejny – na czas trwania festiwalu Malta, ta niewielka wyspa na Morzu Śródziemnym, wydaje się być świetną, a nawet najlepszą alternatywą dla Ibizy. Klimat, bardzo podobna architektura, nietypowa historia, niewielkie odległości, nietypowe miejscówki w naturze oraz line-up wydarzenia wypełniony najważniejszymi nazwiskami sceny klubowej. Jeśli nigdy nie byłeś/aś na Malcie to Glitch Festival jest najlepszym pretekstem do podróży.

W ubiegłym roku prawdziwą furorę zrobiły materiały Boiler Rooma ze sceny umiejscowionej w jaskini – szczególnie publiczności do gustu przypadł świetny set Oscara Mulero:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oscar Mulero | Boiler Room x Glitch Festival 2022

Akcja festiwalu rozgrywa się w kilku lokacjach – impreza otwarcia odbywa się u podnóża wpisanej na listę UNESCO fortyfikacjach Valetty – stolicy Malty. Główna część ma miejsce na aż 7 scenach – w ciągu kolejnych dni, w położonej w pobliżu wiosce Gianpula z widokiem na panoramę ufortyfikowanego miasta Mdina. I wreszcie boat parties oraz inne ekstra wydarzenia towarzyszące – to trzeba przeżyć. Sprawdźcie tylko poniższy aftermovie:

Glitch Festival 2022 official aftermovie

Glitch Festival 2023 – kto zagra?

Ukontentowani? Organizatorzy festiwalu ogłosili dziś listę artystów, którzy wystąpią na Malcie między 13., a 16. dniem sierpnia:

Wejściówki na Glitch Festival są dostępne do nabycia na stronie wydarzenia. Dwudniowe karnety na główną część festiwalu można nabyć w cenie ok. 75 euro – bilety na imprezy otwarcia i zamknięcia można nabyć indywidualnie w cenie ok. 20 euro. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →