Boiler Room kończy współpracę z Dekmantel Festival. Ostatnie sety w historii

fot. materiały prasowe
News
VTSS na Dekmantel Festival 2022 [wideo]VTSS na Dekmantel Festival 2022 [wideo]

Wszystko, co piękne, ma swój koniec. Jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej - Dekmantel - po raz ostatni nawiązał współpracę ze światowym potentatem streamingów sygnowanych marką Boiler Room. Wybraliśmy dla Was absolutne perełki. Sprawdźcie szczegóły!

Dekmantel Festival x Boiler Room. Last Dance

Niedawno zakończona edycja Dekmantel Festival była ostatnią, w trakcie której zostały zarejestrowane sety we współpracy z marką Boiler Room. To była długa, piękna współpraca, dająca światu legendarny materiał prosto z ikonicznego holenderskiego festiwalu.

W line-upie nie pojawiają się nazwiska, które wywołują mieszane uczucia albo wrażenie, że ktoś ewidentnie nie pasuje do tej układanki. Mało tego, niektórzy artyści pojawiają się na festiwalu trzeci raz z rzędu. Organizatorzy w jednym z wywiadów stwierdzili, że nie dążą do corocznej, całkowitej wymiany festiwalowych artystów – jeśli ktoś jest dobry, może grać na Dekmantelu co roku

– pisała nasza wysłanniczka w relacji z festiwalu Dekmantel.
Dekmantel
Dekmantel Festival / fot. materiały prasowe

W tym roku najpopularniejszy elektroniczny streaming świata – Boiler Room – po raz ostatni zawitał na holenderskiej ziemi zlokalizowanej w krainie wolno biegających króliczków – Amsterdamse Bos. Przypomnijmy, że znana wszystkim fanom muzyki elektronicznej platforma streamingowa gościła na scenie festiwalu w Amsterdamie od jego pierwszej edycji w 2013 roku. To był piękny związek, będący na zawsze muzyczną kopalnią fantastyczny występów. Tegoroczna odsłona klasycznie zgromadziła najlepszych na scenie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Dekmantel Festival – wspominamy legendarne sety

Podczas Dekmantel Festival 2022 wystąpili m.in. Marcel Dettmann, Robert Hood, VTSS, Sterac, Legowelt, Helena Hauff czy Ben Ufo. Czy znajdziemy wspomnianych headlinerów na tegorocznych streamingach od Boiler Room? Absolutnie nie. Zarejestrowane sety to ukłon w stronę mniej popularnych artystów, jakościowo niczym nieodbiegających od bardziej znanych kolegów po fachu. Zresztą sprawdźcie sami.

Palms Trax | Boiler Room x Dekmantel Festival 2022

Lena Willikens | Boiler Room x Dekmantel 2022

SHERELLE | Boiler Room x Dekmantel Festival 2022

Juliana Huxtable b2b JASSS | Boiler Room x Dekmantel Festival 2022

Dee Diggs | Boiler Room x Dekmantel Festival 2022

OMOLOKO | Boiler Room x Dekmantel Festival 2022Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →