Fred again.. w zaskakującej kooperacji. Premiera jeszcze w tym tygodniu

Fot. Festicket
News
Fred Again… szykuje nową płytę

Fred again.. ogłosił, że wyda wspólny utwór ze Swedish House Mafią. Kawałek będzie nosić tytuł Turn On The Lights Again.

Fred again.. szykuje nową płytę

Singiel będzie częścią nadchodzącego projektu artysty, czyli Actual Life 3, na którym znajdą się wspólne numery Fred again.. z Romy, HAAi, Skrillexem, Headie One i innymi postaciami sceny elektronicznej. Brytyjski DJ i producent ogłosił tę wiadomość na swoim kanale Dicord. Zdradził też, że współpraca ze Swedish House Mafią była powodem, dla którego odłożył w czasie premierę albumu.

Oryginalny „deadline” dla Actual Life 3 przypadał na 19 lipca, kiedy to Fred again.. obchodzi urodziny. Muzyk współpracował już wcześniej ze Swedish House Mafią –  jest przypisany jako producent w utworze Calling On z debiutanckiego albumu zespołu, Paradise Again, który ukazał się w kwietniu bieżącego roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W zeszłym miesiącu Fred again.. wypuścił do sieci kawałek Jungle, który stał się natychmiastowym hitem. Zachęcony tym sukcesem, zaprezentował słuchaczom również przeróbkę utworu z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera o ksywce Rico Nasty. Oba kawałki możecie przesłuchać poniżej:

Fred again.. – Jungle

Fred again.. – Jungle (Rico Nasty Remix) 

Pomiędzy parkietową euforią a melancholią

Fred określa swoją muzykę jako „actual life”. Jest to jego znak rozpoznawczy, który zawiera wokale pozyskane z najbardziej nieprawdopodobnych źródeł: od obskurnych klipów z YouTube do osobistych rozmów na FaceTime, przypadkowych kont na Instagramie i nagrań wideo z iPhone’a z zapamiętanych nocy.

Rezultaty końcowe – często tworzone w podróży, gdziekolwiek Fred ma dostęp do laptopa – oscylują pomiędzy parkietową euforią a melancholią, a wśród mniej znanych głosów usłyszycie takie tuzy, jak The Blessed Madonna, Mr Eazi i Headie One.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →