Uff, długo musieliśmy na to czekać – Swedish House Mafia wypuści w końcu debiutancki album

Fot. Materiały promocyjne
News
Swedish House Mafia wydaje nowy album

Premiera płyty zbiega się w czasie z występem Swedish House Mafia na festiwalu Coachella 2022.

Swedish House Mafia – debiut po latach

Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello, członkowie legendarnej supergrupy Swedish House Mafia, której rozpad dekadę temu wstrząsnął do głębi społecznością muzyki tanecznej, od naprawdę dawna nosili się z zamiarem wydania swojego pierwszego oficjalnego albumu. Z różnych przyczyn nie mogli jednak ukończyć prac nad krążkiem. Przed singlem It Gets Better z 2021 roku, Swedish House Mafia nie opublikowała żadnej nowej muzyki od czasu kompilacji Until Now z 2012 roku, na której znalazły się takie taneczne hymny pokoleniowe jak Save the World czy Don’t You Worry Child. Teraz sytuacja w końcu się zmieni.


Zgodnie z informacją prasową debiutanckie wydawnictwo zespołu zatytułowane Paradise Again ukaże się 15 kwietnia nakładem labelu Republic. Na płycie znajdą się single It Gets Better, Lifetime, Moth to a Flame oraz nowy utwór nagrany wspólnie ze StingiemRedlight. Premiera albumu zbiega się z zapowiedzią doniosłego występu SHM na festiwalu Coachella.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Swedish House Mafia – Redlight

Swedish House Mafia znowu czują się młodzi

Przypomnijmy, że trio rozpadło się w 2013 roku, zaledwie po 5 latach działalności. Grupa ostatecznie zebrała się ponownie na występ w 2018 roku na Ultra Music Festival w Miami, co bardzo ucieszyło fanów zespołu. Od tego momentu SHM rozkręciło swoją działalność na nowo.

Kiedy będziecie słuchać tego albumu, słuchajcie go od początku do końca. Nie obchodzi mnie, czy mamy obecnie 50 streamów czy jeszcze mniej. Gówno mnie to obchodzi. Po prostu czujemy, że wciąż mamy coś do powiedzenia i dlatego to robimy. Kiedy zdecydowaliśmy się na powrót, poczułem tę naiwność. Nie spodziewałem się, że wrócimy i zrobimy 'Don’t You Worry Child’, część trzecią, czwartą, piątą i szóstą. Byliśmy jak nowa, świeża strona i to sprawiło, że poczułam się jakbym był młody i znów miał 15 lat

– powiedział Ingrosso w rozmowie z magazynem SPIN.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →