Mamy nowy, ekscytujący duet: Fred again… oraz India Jordan

via Atlantic Records
News
Fred again… oraz India Jordan we wspólnym kawałku

Dwójka przedstawicieli świata muzyki tanecznej, Fred again... i India Jordan połączyli siły przy wydaniu nowego singla - Admit It (U Don't Want 2).

Fred again… oraz India Jordan we wspólnym kawałku

Ostatnie dwa lata Fred again… oraz Indii Jordan mogą zaliczyć do udanych. Oboje pojawiali się na listach i podsumowaniach „Best Of” w 2020 i 2021 roku – zarówno za wydawnictwa muzyczne, jak i za jakość występów na żywo (w tym nominacja Freda w kategorii „Best Dance Act” na tegorocznych Brit Awards i obecność pary na krótkiej liście w kategorii „Best Producer” na nadchodzących NME Awards). Teraz ta dwójka niesamowitych artystów postanowiła zewrzeć szyki i stworzyć wspólne nagranie – Admit It (U Don’t Want 2). Jak sami muzycy mówią o tej kolaboracji: „jest to radosne spotkanie dwóch muzycznych plemion”.

Fred again… feat. India – Admit It (U Don’t Want 2)

Nowe muzyczne terytoria

Singiel jest doskonałym przykładem emocjonalnej, tęsknej muzyki tanecznej. Fred again… oraz India Jordan popychają się nawzajem na nowe dla siebie muzyczne terytoria i wychodzi im to zdecydowanie na korzyść. Admit It (U Don’t Want 2) to także najnowsza z serii comiesięcznych klubowych kolaboracji Fred again… z najgłośniejszymi nazwiskami w muzyce elektronicznej, która następuje zaraz po styczniowej prezentacji kawałka Lights Out z HAAi i Romy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W oświadczeniu na temat singla Jordan wyjaśnia:

Utwór zaczął się od kilku starych loopów, które miałam, i które wysłałam Fredowi, w zeszłym roku – potem w końcu poszłam do niego kilka razy w grudniu i zrobiliśmy ten utwór razem, przy okazji kilku pięknych spacerów wzdłuż Tamizy i wielu kubków o’ tea, które wypiliśmy. Wspaniale było z nim pracować, miałam mnóstwo zabawy!

Fred again… dodał:

To była taka bez wysiłkowa radość pracować z Indią nad tym utworem. Zrobiliśmy to w jakieś trzy sesje i skończyliśmy na dachu mojego mieszkania. Oboje chcieliśmy zrobić coś, co uhonoruje to uczucie, gdy słyszymy „u don’t want 2…..admit that it hurts you”. Ten wers naprawdę do nas przemówił.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →