Caribou dołącza do line-upu Fest Festival 2022

Fot. Materiały promocyjne
News
Caribou o smaku wiśni

Poznaliśmy kolejnego wykonawcę, który wystąpi na chorzowskim Fest Festivalu. Jest nim Dan Snaith, znany szerzej jako Caribou.

Caribou z kolejnym koncertem w Polsce

Jeden z najbardziej popularnych twórców muzyki elektronicznej zamelduje się na śląskiej imprezie 13 sierpnia. Snaith jest producentem, multiinstrumentalistą, wykonawcą i kompozytorem. W swoim CV posiada doktorat z matematyki, co przekłada się na interpretowanie przez niego i tworzenie muzyki elektronicznej. 

Caribou pochodzi z Kanady i wcześniej nagrywał również pod pseudonimem Manitoba, od czasu do czasu sięga również po nick artystyczny Daphni. Znany jest ze zmiennej stylistyki swoich kolejnych wydawnictw i żywiołowych, psychodelicznych koncertów. Caribou – jak celnie ujął recenzent Guardiana – funkcjonuje „w swojej własnej niszy, gdzie singer-songwriter spotyka autora muzyki elektronicznej, gdzie wrodzone wyczucie popu i parkietu tanecznego koegzystuje z eksperymentami”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dużą popularność zyskały single artysty: Our Love, Odessa, Sun, Can’t Do Without You czy nieco nowsze Never Come Back.

Caribou dołącza do line-upu Fest Festival 2022
Caribou na Fest Festival 2022

Fest Festival 2022 – kto jeszcze zagra?

Oprócz Caribou swój udział w Fest Festivalu 2022 potwierdzili do tej pory tacy wykonawcy jak: Stromae, Jungle, FKJ, Young Leoisa, Alfa Mist, Young Lean i Woodkid. Sam event zaś odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia 2022 roku na terenie Parku Śląskiego.

Fest Festival 2022 ogłasza dalej – Vitalic Live

Vitalic Live w line-upie Fest Festival 2022
Vitalic Live na Fest Festival 2022

Możliwe, że dzisiaj poznamy kolejne gwiazdy, które poszerzą skład imprezy. Trzymamy dla Was rękę na pulsie i w razie potrzeby od razu napiszemy o poszerzeniu line-upu.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →