Jest nowa elektryzująca EP-ka Indii Jordan

Fot. Materiały promocyjne
News
India Jordan - obiecująca postać na scenie

India Jordan z nową EP-ką. Wydawnictwo zatytułowane Watch Out! jest już dostępne w sieci.

India Jordan – obiecująca postać na scenie

Składająca się z pięciu utworów i wydana przez Ninja Tune EP-ka, jest kontynuacją zeszłorocznej minipłyty For You, która ukazała się nakładem labelu Local Action. Inspiracją dla artystki do stworzenia nowej EP-ki, były głównie jej długie i intensywne podróże, jakie odbyła w przeciągu ostatniego roku.  Utwór Only Said Enough powstał np. w pociągu do Hull.

Producentka opisuje płytę jako „hołd dla fizycznego i konceptualnego ruchu”, a także wynik zmian w życiu wymuszonych w zeszłym roku przez lockdown. Kawałek And Groove został nagrany w szczytowym momencie pierwszego zamknięcia gospodarki i życia społecznego, spowodowanego wybuchem pandemii koronawirusa i  przypomina podróż pociągiem. Słyszymy w nim powtarzalny i rytmiczny ruch, który wydaje się, że trwa bez końca. To właśnie tym utworem Watch Out! została po raz pierwszy zapowiedziana w marcu tego roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

India Jordan – posłuchaj nowej EP-ki producentki

Pełną wersję EP-ki możecie sprawdzić poniżej:

Brytyjka India Jordan szturmem zdobyła świat muzyki elektronicznej w ciągu ostatnich kilku lat, swoimi energetyzującymi produkcjami i miksami DJ-skimi. Jej przełomowa EP-ka For You, wydana w 2020 roku przez Local Action, okazała się hitem, a nowa EP-ka dla Ninja Tune, Watch Out!, ma sprawić, że India stanie się prawdziwą gwiazdą.

India Jordan – For YouPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →