Trylogia dobiega końca. FINN prezentuje nową EPkę dla Local Action

News

Pochodzący z Manchesteru producent ogłosił premierę kolejnego wydawnictwa zamykającego bardzo udaną serię dla labelu Local Action.

29 maja ukaże się Do What You Want Forever, nowa EPka Finna McCorry’ego, producenta i didżeja, który dał się poznać jako zdolny twórca słonecznego house’u, w którym wyraźnie pobrzmiewają inspiracje muzyką disco. Najnowsze wydawnictwo Brytyjczyka pojawi się w sprzedaży nakładem wytwórni Local Action. Pod szyldem londyńskiego labelu ukazały się ostatnie dwie EPki FINNa, a także kilka wcześniejszych pojedycznych produkcji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do What You Want Forever promuje numer o tym samym tytule. Na wydawnictwie znajdziemy pięć premierowych kawałków.

Jak można się spodziewać, znów będziemy mieć do czynienia ze skąpanym w ciepłych, nostalgicznych dźwiękach housem, któremu jednak nie brakuje dynamiki. Poprzednie EPki – zatytułowane kolejno Sometimes The Going Gets A Little Tough i Dance Music Has Betrayed Us All – nagrywane przez FINNA i wydawane przez Local Action charakteryzowały się nie tylko ogromną spójnością, lecz również zawrotnym tempem, które nie pozwala nikomu stać w miejscu. Już dziś można dokonać pre-orderu najnowszego wydawnictwa artysty z Manchesteru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →