FKA twigs pracuje nad serialem o sztukach walki dla stacji FX

News
FKA Twigs w nowej roli

„Czarna i chińska społeczność sztuk walki mają naprawdę głębokie połączenie" - powiedziała w ostatnim wywiadzie FKA twigs.

FKA Twigs w nowej roli

FKA twigs ujawniła w jednym z ostatnich wywiadów, że pracuje nad nowym telewizyjnym projektem. Mowa o serialu dokumentalnym o sztukach walki. Obraz będziemy mogli zobaczyć dzięki amerykańskiej stacji FX, należącej do spółki Fox.

W rozmowie z Michaelą Coel z The Face, brytyjska artystka przyznała, że produkcja będzie skupiać się na „głębokim związku” między czarną a chińską społecznością w kontekście sztuk walki.

Będzie to serial o sztukach walki bardzo mocno skupiony wokół outsiderów i idei chęci wpasowania się w środowisko. Przeprowadziłam wiele ciekawych badań w tym zakresie, którymi teraz chcę się podzielić ze światem – tłumaczy FKA Twigs.

Podczas tworzenia swojego albumu z 2019 roku, MAGDALENE, wokalistka nauczyła się walczyć mieczem, demonstrując swoje umiejętności na trasie i w 7-minutowym filmie krótkometrażowym do singla Sad Day.

Jak artystka radzi sobie z białą bronią, możecie zobaczyć poniżej:

FKA twigs – Sad Day 

FKA Twigs obiektem zainteresowania mediów

Przypomnijmy, że w związku z FKA Twigs ostatnio zrobiło się głośno, głównie z powodu jej oskarżeń względem hollywoodzkiego gwiazdora Shia LaBeoufa. Wokalistka opowiedziała o tym, jak aktor znęcał się nad nią, kiedy byli parą. Pozwany o przemoc fizyczną i seksualną LeBeouf nie przyznaje się do winy i zapowiedział, że zamierza walczyć o swoje dobre imię.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Lekcje sztuki od FKA Twigs, Grimes i Matty’ego Healy’ego

17 września 2020
FKA twigs pracuje nad serialem o sztukach walki dla stacji FX

FKA twigs z nowym utworem. Premiera płyty już w piątek

5 listopada 2019
FKA twigs pracuje nad serialem o sztukach walki dla stacji FX

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.