FKA twigs pracuje nad serialem o sztukach walki dla stacji FX

News
FKA Twigs w nowej roli

„Czarna i chińska społeczność sztuk walki mają naprawdę głębokie połączenie" - powiedziała w ostatnim wywiadzie FKA twigs.

FKA Twigs w nowej roli

FKA twigs ujawniła w jednym z ostatnich wywiadów, że pracuje nad nowym telewizyjnym projektem. Mowa o serialu dokumentalnym o sztukach walki. Obraz będziemy mogli zobaczyć dzięki amerykańskiej stacji FX, należącej do spółki Fox.

W rozmowie z Michaelą Coel z The Face, brytyjska artystka przyznała, że produkcja będzie skupiać się na „głębokim związku” między czarną a chińską społecznością w kontekście sztuk walki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Będzie to serial o sztukach walki bardzo mocno skupiony wokół outsiderów i idei chęci wpasowania się w środowisko. Przeprowadziłam wiele ciekawych badań w tym zakresie, którymi teraz chcę się podzielić ze światem – tłumaczy FKA Twigs.

Podczas tworzenia swojego albumu z 2019 roku, MAGDALENE, wokalistka nauczyła się walczyć mieczem, demonstrując swoje umiejętności na trasie i w 7-minutowym filmie krótkometrażowym do singla Sad Day.

Jak artystka radzi sobie z białą bronią, możecie zobaczyć poniżej:

FKA twigs – Sad Day 

FKA Twigs obiektem zainteresowania mediów

Przypomnijmy, że w związku z FKA Twigs ostatnio zrobiło się głośno, głównie z powodu jej oskarżeń względem hollywoodzkiego gwiazdora Shia LaBeoufa. Wokalistka opowiedziała o tym, jak aktor znęcał się nad nią, kiedy byli parą. Pozwany o przemoc fizyczną i seksualną LeBeouf nie przyznaje się do winy i zapowiedział, że zamierza walczyć o swoje dobre imię.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →