Jest nowy teledysk do utworu Korelessa. Za kamerą FKA twigs

Fot. Materiały promocyjne
News

Wideoklip do numeru White Picket Fence, który wyreżyserowała FKA twigs. można już oglądać w sieci. Sprawdźcie.

FKA twigs w nowej roli

Teledysk został nakręcony na angielskiej wsi i widać w nim Korelessa łowiącego ryby obok Lamborghini i grupy dzikich, gotyckich raperów. Całość wideoklipu wyreżyserowała wieloletnia przyjaciółka KorelessaFKA twigs. Obraz ma mocno surrealistyczny klimat, który idealnie współgra z muzyką.

Wideoklip możecie zobaczyć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koreless – White Pocket Fence

Lewis jest nie tylko moim drogim przyjacielem, ale także jednym z moich ulubionych współpracowników. Jego paleta dźwięków jest tak samo obca i inna jak i przyziemna, a we mnie wywołuje uczucia bliskości z naturą. W przypadku teledysku Lewisa chciałam stworzyć to w formie wizualnej. Tajemnica przeplatała się z uczuciem swojskości. Wizualizacja White Picket Fence jest współczesnym odtworzeniem bajki, która nie istnieje. Każda z postaci reprezentuje dźwięk w muzyce, a widzowie są podglądaczami, jak muzyka uosabia się w mistycznym wydarzeniu. To mój pierwszy raz, kiedy reżyseruję teledysk dla innego artysty, jestem bardzo wdzięczna Korelessowi i Object & Animal za tę możliwość – komentuje FKA twigs

Koreless w końcu debiutuje

Długo oczekiwany debiutancki album Korelessa, Agor (dostępny w formatach CD i LP), ukazał się nakładem wytwórni Young. Krążek, nad którym prace trwały ponad pięć lat, ma w sobie ideę ukrytej głębi, którą sugeruje tytuł debiutanckiego albumu Koreless.

Agor to słowo oznaczające otwartość i jest to trafna nazwa dla nagrania, które istnieje na sensorycznych progach, pomagając przeprowadzić słuchacza z jednej sfery do innej, mniej odwiedzanej. Agor porusza się po różnych światach tańca, ambientu i współczesnej klasyki, nie brzmiąc przy tym jak przykład któregokolwiek z nich – możemy przeczytać w informacji prasowej.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →