FKA twigs z nowym utworem. Premiera płyty już w piątek

News
FKA twigs

Koniec czekania jest blisko. Już w najbliższy piątek karty zostaną odsłonięte. Zanim to jednak nastąpi, FKA twigs dzieli się ze słuchaczami jeszcze jednym numerem z nadchodzącego albumu.

Rosnący apetyt

W trakcie ostatnich miesięcy, Tahliah Debrett Barnett skutecznie podgrzewała atmosferę. Najpierw podzieliła się kontrowersyjną okładką i tytułem nowej płyty. Następnie zdradziła, iż w gronie producentów jej najnowszego albumu znaleźli się Nicolas Jaar i Future. Później były premiery kolejnych singli. W ubiegłym tygodniu FKA twigs wystąpiła w The Tonight Show Jimmy’ego Fallona. Wykonanie Cellophane rozgrzało fanów do czerwoności.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czy piątkowa premiera będzie przyjemna jak gorąca kąpiel czy jednak otrzeźwiająca jak zimny prysznic? Dowiemy się lada moment.

FKA twigs – sad day

Zanim to nastąpi, Brytyjka dzieli się już bodaj ostatnim utworem, który poznajemy przed pojawieniem się Magdalene w sklepach. Kawałek nosi tytuł sad day.

Utwór nawiązuje do tego, co mieliśmy okazję usłyszeć na LP1. Połamaną elektronikę otula ciepły głos FKA twigs. sad day to kolejny element układanki, który sprawia, iż z jeszcze większą ciekawością czekamy na piątkową premierę.

Nowy album. Czego się spodziewać?

Dotychczas zaprezentowane single z Magdalene reprezentowały różne stylistyki. Pokwaszona ballada home with you, holy terraingdzie spotykają się nowoczesne oblicza rapu i r’n’b, aż w końcu robiący największe wrażenie cellophaneoniryczna, neoklasyczna suita chwytająca za serce. FKA twigs daje nam kolejne powody, by uważać ją za jedną z absolutnie najciekawszych artystek ostatniej dekady. Nowy album może ten status ugruntować lub… przekonamy się w piątek.

FKA twigs – Magdalene. Premiera już w piątek

Podobnie jak poprzednie wydawnictwa FKA twigs, album Magdalene ukaże się nakładem wytwórni Young Turks.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →