Lekcje sztuki od FKA Twigs, Grimes i Matty’ego Healy’ego

News
FKA Twigs w nowej roli

Ruszył drugi sezon cyklu wideo Art Zoom Google Arts & Culture, w którym muzycy omawiają najważniejsze w historii obrazy.

FKA Twigs i inni poprowadzą lekcje sztuki

FKA Twigs, Grimes i Matty Healy (z zespołu The 1975) – to właśnie ci artyści omawiają w cyklu Art Zoom Google Arts & Culture obrazy znanych twórców. FKA Twigs prezentuje portret Marii Magdaleny namalowany przez Artemisia Gentileschi, Grimes pochyla się nad Upadkiem zbuntowanych aniołów Brugela a Healy bierze na warsztat Mondriana.

Inni muzycy biorący udział w tym sezonie to: J Balvin, Chaeyoung z grupy TWICE i Ellie Goulding. Cały sezon Art Zoom Google Arts & Culture można obejrzeć pod tym linkiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

FKA twigs reflects on a 17th century feminine tribute to an iconic woman

Grimes takes the plunge down Bruegel’s darkest dreams

Matty Healy reaches “the foundation of things” with Mondrian

W pierwszym sezonie programu pojawili się: Jarvis Cocker, Feist, Maggie Rogers i inni artyści dyskutujący m.in. o Monet’cie czy Van Goghu.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →