Skrillex i J Balvin wypuścili wspólny wakacyjny kawałek

Fot. Materiały promocyjne
News

J Balvin i Skrillex jako duet! Wspólny utwór In Da Getto jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Usłyszycie go niedługo zapewne na niejednej imprezie.

Skrillex z kolejnym premierowym kawałkiem

W utworze słyszymy sample z hitu z lat 90. o tym samym tytule, w wykonaniu Davida Moralesa i The Bad Yard Club feat. Crystal Waters & Delta. Wersja Moralesa była bardzo ważnym elementem nowojorskiej kultury, więc nie dziwi, że Balvin, Skrillex i Tainy sięgnęli po ten utwór, by stworzyć nowy klasyk na wakacje.

Do Do In Da Getto powstał także teledysk w reżyserii Alfreda Marroquína, w którym zobaczyć możemy aktualne gwiazdy TikToka : Khaby’ego Lame i Mufasę. Pierwszy z nich pojawia się również  na okładce samego singla. Khaby Lame znany jest z wyśmiewania i rozwiązywania w banalny sposób tzw. lifehacków. Tik Toker na chwilę obecną posiada ponad 81 milionów followersów, co jest nie lada osiągnięciem. Teledysk ma już ponad 5 mln wyświetleń w serwisie YouTube.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

J. Balvin, Skrillex – In Da Getto

Mamy wakacyjny hit?

Singiel stanowi również część #TimepoDeBalvin (Czas Balvina), w ramach którego artysta wydaje co tydzień nowy kawałek – raz zaprasza wschodzące gwiazdy, by później wydać duet z legendami sceny.

J Balvin skupia się nie tylko na muzycznych aktywnościach, ale także niespodziankach dla fanów. Najciekawszą z nich jest pierwsza figurka Transformers zaprojektowana z myślą o muzyku – J Balvintron będzie dostępny w przedsprzedaży od 13 lipca.

Za produkcję singla odpowiadają zaś Skrillex i Tainy. Czy In Da Getto stanie się hitem lata 2021? Przekonamy się o tym już lada moment.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →