Skrillex łączy siły z Noisia i Josh Panem w „Supersonic (My Existence)”

News
Skrillex, Noisia

Nareszcie basowy Skrillex! Producent wydał nowy collab z Noisia i Josh Panem - Supersonic (My Existence) w OWSLA.

Skrillex wraca do basu?

Nowa muzyczna ścieżka Skrillexa wydawała się nie być do końca tą, której oczekiwali jego wieloletni fani. Po zbudowaniu dubstepowego imperium i wprowadzeniu gatunku do ogólnoświatowego odbiorcy, Skrillex wydaje się działać na zasadzie im starszy, tym łagodniejszy.

All My Homies Hate Skrillex – historia upadku dubstepu

Ostatnie lata założyciela OWSLA to przede wszystkim produkcja hip-hopowych bitów, r&b i próbowanie odnalezienie siebie w klimatach około house’owych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wydawniczą ciszę w 2020 poprzedziło radiowe Midnight Hour z Boys Noize i Ty Dolla $ign. Gdy Sonny zapewniał, że pracuje nad nawet nie jednym, a dwoma nowymi krążkami, wszyscy zacieraliśmy ręce na wielki dubstepowy powrót, który nadal wydaje się (nie)stety być dużo dalej niż bliżej.

Too Bizarre, Butterflies i…

Totalnie znikąd w jednym tygodniu maja Skrillex podzielił się dwoma zaskakującymi kawałkami. 10 maja na wszystkie streamingi wleciało Butterflies z Four Tet i Starah, o czym pisaliśmy tutaj, a niespełna trzy dni później popowe Too Bizarre z Swae Lee i Siiickbrain.

Skrillex, Swae Lee & Siiickbrain – Too Bizarre 

Skrillex łączy siły z Noisia

Klasyki stało się za dość. Amerykański producent po raz kolejny postanowił wszystkich zaskoczyć, zapowiadając nową piątkową premierę, która ostatecznie pojawiła się oficjalnie w sieci w… czwartek.

Nowy, najprawdopodobniej albumowy, kawałek Skrillexa to bardzo ciekawa kompozycja łącząca pięciu utalentowanych producentów, zespojonych wokalem Dylana Brady’ego. Autorami bardzo nostalgiczno-hybrid trapowego Supersonic (My Existence) Josh Pan, wieloletni podopieczny OWSLA, Skrillex oraz holenderskie trio Noisia! Drugi drop aspiruje na miano melodic dubstepowego, więc kto wie, może każda nowa premiera będzie nas przybliżać do tego, czego od kilkukrotnego zwycięzcy nagrody Grammy oczekują fani, będący z nim już blisko 10 lat, którzy wychowali się na jego ciężkich brzmieniach.

Skrillex, Noisia, josh panSupersonic (My Existence) ft. Dylan BradyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →