Koniec epoki. Noisia pożegnali się z fanami

fot. Noisia / materiały prasowe
Festiwale News
NOISIA

I stało się. Jeden z najważniejszych współczesnych zespołów sceny elektronicznej po owocnych 22 latach działalności zszedł ze sceny. Noisia zagrali ostatni raz w nocy z 21 na 22 sierpnia podczas Lowlands Festival w Holandii.

Noisia mówi „do widzenia”

Zespołowi w pożegnalnym występie towarzyszyły tak znane postacie sceny klubowej jak Skrillex oraz Black Sun Empire.

Wczoraj wieczorem graliśmy ostatni koncert Noisia. Na scenę przybyło wielu przyjaciół i rodzina, żeby uczcić całą historię. Niesamowite. Mam wspomnienia na zawsze. […] Wspólna miłość. Awanturnictwo. Smutek. Miłość. Głośność. Wrażliwość. Zabawa. Radość. Historia. Przyszłość. Energia. Piękno. Przyjaźń

– napisał Thijs de Vlieger z zespołu Noisia.

Na Instagramie zespołu opublikowano również emocjonalne filmiki, w których uwieczniono ostatnie momenty występu Noisia na scenie wraz z podpisem: „Do widzenia. Do zobaczenia w następnym życiu”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Noisia4eva”

We wrześniu 2019 roku holenderskie trio Noisia (Nik Roos, Martijn van Sonderen i Thijs de Vlieger) ogłosiło, że zakończy działalność pod koniec 2020 roku. Ze względu na pandemię zespół postanowił wstrzymać swoje zejście ze sceny, by móc godnie pożegnać się z fanami. Paradoksalnie dzięki tej niedogodności mogła powstać ostatnia płyta zespołu – Closer, zawierająca aż 20 utworów.

Noisia – Closer

Noisia przez ponad 20 lat zrobili dla muzyki bassowej bardzo wiele i dla wielu jest to najważniejszy zespół sceny początku XXI wieku. Liczne współprace z artystami dubstepowymi (jak Skrillex czy Amon Tobin), electro, raperami oraz gwiazdami muzyki pop przysporzyły im fanów na całym świecie. Wydali trzy albumy studyjne – Split The Atom w 2010, Outer Edges w 2016, wspomniany Closer oraz jeden album we współpracy z hip-hopową grupą Foreign Beggars (jako I AM LEGION) w 2013. W tym samym roku nagrali również ścieżkę dźwiękową do gry Devil May Cry; ponadto ich muzykę często można było usłyszeć w grach wyścigowych, jak np. Gran Turismo.

Foreign Beggars & Noisia – CONTACT


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →