W końcu jest. Do sieci trafił nowy singiel Skrillexa

Fot. Materiały prasowe
News
Cortez, Skrillex i ogień

W rasowym house’owym kawałku Butterflies Skrillexa, gościnnie pojawiają się Four Tet i Starrah.

Skrillex pokazuje nowe oblicze

Jedyny solowy album Skrillexa ukazał się dokładnie 7 lat temu. Kawał czasu. Wszystko wskazuje jednak na to, że głód fanów amerykańskiego DJ-a i producenta zostanie w końcu zaspokojony. Artysta od jakiegoś czasu podrzuca nam tropy wskazujące na to, że szykuje się on do wydania nowej płyty studyjnej. Kolejnym z nim może być singiel Butterflies, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Sonny do współpracy przy nim zaprosił dwoje artystów, których powinniście dobrze znać. Four Tet i Starrah to w końcu głośne nazwiska sceny elektronicznej. Dzięki temu nagranie wykracza zdecydowanie poza to, z czym możemy kojarzyć twórczość Skrillexa. Butterflies jest bowiem porcją rasowego, przebojowego house’u. To prawdziwe zderzenie najmocniejszych stron tych trzech artystów: ucha Skrillexa do tworzenia chwytliwych melodii, doskonałych popowych wokali Starrah i mistrzostwa Four Teta w produkcji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kawałka możecie posłuchać poniżej.

Skrillex, Starrah & Four Tet – Butterflies 

W utworze słyszymy amerykańską wokalistkę, posługującą się pseudonimem Starrah. Do tej pory współpracowała ona m.in. z The Weeknd, Diplo i Charli XCX. Z kolei Brytyjczyk Kieran Hebden aka Four Tet to jeden z najbardziej szanowanych twórców ambitniejszych elektroniczno-klubowych brzmień. Przypomnijmy, że w 2019 roku artysta zremisował numer Skrillexa o tytule Midnight Hour.

Przez lata przerabiałem wiele różnych stylów muzycznych w swojej twórczości. Myślę, że mój punkt widzenia jest coraz bardziej wyrafinowany. To naturalne, że rośniemy i dojrzewamy, a nasz gust się doskonali. To, co robiłem 15 lat temu jest już przeszłością. Teraz jestem po prostu inną osobą – skomentował wypuszczenie nowego singla Skrillex na antenie BBC Radio 1.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →