W końcu jest. Do sieci trafił nowy singiel Skrillexa

Fot. Materiały prasowe
News
Cortez, Skrillex i ogień

W rasowym house’owym kawałku Butterflies Skrillexa, gościnnie pojawiają się Four Tet i Starrah.

Skrillex pokazuje nowe oblicze

Jedyny solowy album Skrillexa ukazał się dokładnie 7 lat temu. Kawał czasu. Wszystko wskazuje jednak na to, że głód fanów amerykańskiego DJ-a i producenta zostanie w końcu zaspokojony. Artysta od jakiegoś czasu podrzuca nam tropy wskazujące na to, że szykuje się on do wydania nowej płyty studyjnej. Kolejnym z nim może być singiel Butterflies, który właśnie ujrzał światło dzienne.

Sonny do współpracy przy nim zaprosił dwoje artystów, których powinniście dobrze znać. Four Tet i Starrah to w końcu głośne nazwiska sceny elektronicznej. Dzięki temu nagranie wykracza zdecydowanie poza to, z czym możemy kojarzyć twórczość Skrillexa. Butterflies jest bowiem porcją rasowego, przebojowego house’u. To prawdziwe zderzenie najmocniejszych stron tych trzech artystów: ucha Skrillexa do tworzenia chwytliwych melodii, doskonałych popowych wokali Starrah i mistrzostwa Four Teta w produkcji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kawałka możecie posłuchać poniżej.

Skrillex, Starrah & Four Tet – Butterflies 

W utworze słyszymy amerykańską wokalistkę, posługującą się pseudonimem Starrah. Do tej pory współpracowała ona m.in. z The Weeknd, Diplo i Charli XCX. Z kolei Brytyjczyk Kieran Hebden aka Four Tet to jeden z najbardziej szanowanych twórców ambitniejszych elektroniczno-klubowych brzmień. Przypomnijmy, że w 2019 roku artysta zremisował numer Skrillexa o tytule Midnight Hour.

Przez lata przerabiałem wiele różnych stylów muzycznych w swojej twórczości. Myślę, że mój punkt widzenia jest coraz bardziej wyrafinowany. To naturalne, że rośniemy i dojrzewamy, a nasz gust się doskonali. To, co robiłem 15 lat temu jest już przeszłością. Teraz jestem po prostu inną osobą – skomentował wypuszczenie nowego singla Skrillex na antenie BBC Radio 1.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →