Noisia prezentuje swój własny analizer – VISION 4X

fot. VISION 4X - Plugin Boutique.com
News Technologia
VISION 4X

Uznane holenderskie trio Noisia opracowało wraz z firmą Excite Audio narzędzie, które ułatwi wgląd w Twój miks - VISION 4 X, czyli potężną wtyczkę do analizy wizualnej z maksymalną precyzją. Program jest dostępny zarówno na Windowsa, jak i macOS - w tym drugim przypadku tylko na systemy z procesorem M1.

VISION 4X – zobacz swoje brzmienie

Wtyczka VISION 4X zapewnia wgląd potrzebny do przygotowania utworów gotowych do rywalizacji z dzisiejszymi najlepszymi miksami oraz przejrzystość do podejmowania właściwych decyzji dotyczących miksowania. Niezależnie od tego, jak skromna jest Twoja konfiguracja, możesz lepiej zrozumieć swoje brzmienie niż kiedykolwiek wcześniej.

Praca z wieloma analizatorami wizualnymi przez ponad 20 lat pomogła nam zrozumieć nasz dźwięk. Zbudowaliśmy teraz własny, łącząc wszystkie cechy i funkcjonalności, które zawsze chcieliśmy zobaczyć

– mówi NOISIA.

See Your Sound | VISION 4X from NOISIA & Excite Audio!

Według producentów spektogram w programie zapewnia lepszą rozdzielczość niskich częstotliwości, oferując dostęp do większej ilości informacji o częstotliwościach w miksie. Możesz zatrzymać wizualizer, aby uzyskać migawkę dźwięku, powiększyć go, aby uzyskać zbliżenie widma częstotliwości, i zobaczyć szczegóły, które w przeciwnym razie mogłyby zostać pominięte.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To jest świetne, kocham to. Pracuję ze spektrogramami od lat, lecz były to samodzielne narzędzia. W końcu mam coś, czego mogę użyć na swoim laptopie

– mówi Rob Swire, frontman z Pendulum i Knife Party.

Zobaczcie, jak to działa w praktyce na przykładzie stopy:

Kick Replacement with VISION 4X & NOISIA

Zobacz także: MicroKorg jako wirtualny instrument? Tak!

VISION 4X – cena

Wtyczka VISION 4X jest dostępna do nabycia na stronie Plugin Boutique w dwóch wariantach: okrojonej wersji Lite za około 30 euro bądź pełnej wersji w cenie 50 euro. Oczywiście przy zakupie oprogramowania na stronie można sobie wybrać dodatkowy program do pobrania.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →