Skrillex z kolejnym nowym, zaskakującym kawałkiem

Fot. Materiały promocyjne
News
Skrillex nowy album

Zaledwie kilka dni po wydaniu singla Butterflies, Skrillex prezentuje następne premierowe nagranie. Tym razem wokalnie udziela się w nim Swae Lee.

Skrillex po raz drugi

Jeszcze przed chwilą mogliśmy cieszyć świeżutkim kawałkiem Skrillexa Butterflies, nagranym wspólnie z takimi artystami jaki Four Tet i Starrah, a już otrzymaliśmy od Amerykanina nową porcję muzyki. Butterflies zdecydowanie wykraczał poza to, z czym możemy kojarzyć twórczość Skrillexa. Singiel jest bowiem porcją rasowego, przebojowego house’u. To prawdziwe zderzenie najmocniejszych stron tych trzech artystów: ucha Skrillexa do tworzenia chwytliwych melodii, doskonałych popowych wokali Starrah i mistrzostwa Four Teta w produkcji. Wczorajsza premierowa kompozycja Sonny’ego zatytułowana Too Bizarre też może być traktowana jako spore zaskoczenie.

Skrillex i Too Bizarre

W nowej piosence na wokalu udziela się Swae Lee, znany z Rae Sremmurd oraz twórca rocka eksperymentalnego Siiickbrain. Kawałek ma dość lekki klimat (poza skandowanymi partiami wokalnymi) i popowy potencjał. W teledysku, który powstał do nagrania, możemy zobaczyć Skrillexa grającego na gitarze elektrycznej. Sprawdźcie zresztą sami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Skrillex, Swae Lee & Siiickbrain – Too Bizarre 

Skrillex wkroczył na nową muzyczną ścieżkę

Fani agresywnego i brutalnego dubstepu mogą poczuć się raczej rozczarowani. Powinni jednak przyzwyczaić się do sytuacji, w której ich ukochany artysta zdecydowanie zerwał ze stylistyką, z którą był kojarzony od lat. Sam Sonny w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że  chce próbować nowych rzeczy, rozwijać się, jako twórca i udać w nowe gatunkowe rejony.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →