EXIT Festival udostępnił pełen występ Skrillexa z 2014 roku

Festiwale News
Skrillex na EXIT Festival 2014

W roku kiedy ukazał się jego debiutancki album, Skrillex wystąpił na serbskim EXIT Festival. Celebrując swoje 20-lecie, festiwal udostępnił pełen występ na YouTube!

20-lecie EXIT Festival

Dwukrotny laureat nagrody Best Major European Festival rozpoczyna trzecią dekadę swojej działalności. Począwszy od 2000 roku, słynny EXIT Festival odbywał się nieprzerwanie do 2020 roku na terenie 18-wiecznej Twierdzy Petrovaradin, położonej nad prawym brzegiem Dunaju w Serbii.

Poczuj się jak na Exit Festival – VIDEO 360°

Festiwal co roku odwiedzany jest przez około 200 000 osób, a podczas jego tegorocznej edycji mają wystąpić m.in. Solomun, Nina Kraviz, Paul Kalkbrenner oraz Boris Brejcha. EXIT Festival przyzwyczaił całą Europę do potężnych line-upów, obłożonych światowej klasy bookingami techno, house i EDM. Największym ze smaczków nadchodzącego EXIT 2.0 będzie zdecydowanie występ Eric Prydz B2B Four Tet.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

EXIT Festival

EXIT Festival

Skrillex na EXIT Festival 2014

Rok 2014 był zdecydowanie dotychczas największym w historii projektu Skrillex. Amerykański producent wydał wtedy swój jedyny album Recess i pierwszy wspólny singiel z Diplo jako Jack Ü, który zapoczątkował jego drogę po kolejne nagrody Grammy i mainstreamową rozpoznawalność na całym świecie.

Skrillex – Recess – jedyny solowy album ma już 7 lat

Siedem lat temu miał miejsce również jego pierwszy i jak na razie jedyny występ na EXIT Festival.

Pełen set Skrillexa na YouTube

W ramach przygotowań do 20-tej edycji EXIT Festival, organizatorzy od miesięcy serwują nam dawkę naszego ulubionego, elektronicznego kontentu, wrzucając masę live setów ze swoich poprzednich edycji. Nie lada gratka dla fanów dubstepu wylądowała na kanale YouTube festiwalu w kwietniu – 85-minutowy występ Skrillexa i to w wersji wideo!

Skrillex na żywo ze sceny głównej EXIT Festival 2014

Dziesiątki występów z poprzednich edycji EXIT Festival

Odwiedziny kanału na YouTube EXIT Festival polecamy nie tylko fanom Skrillexa, ponieważ ilość wrzuconych tam setów jest gwarantem ciekawych znalezisk dla fana każdego podgatunku elektroniki. Dotychczas opublikowane występy to pełne sety m.in. Maceo Plex, Richie Hawtin z 2007 roku, Carl Cox & Green Velvet z 2009 roku, Dub FX, czy Solomun b2b Tale Of Us.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →