Jhay Cortez i Skrillex udostępniają „gorący” teledysk do wspólnego utworu

Fot. Materiały promocyjne
News
Cortez, Skrillex i ogień

Jhay Cortez i Skrillex we wspólnym utworze. W klipie występuje ex-gwiazda filmów porno - Mia Khalifa.

Jhay Cortez, Skrillex i ogień

Reggaetonowy artysta Jhay Cortez podzielił się nowym utworem En Mi Cuarto, w którym występuje Skrillex. W  teledysku do kawałka, wyreżyserowanym przez Stillz, pojawia się aktorka Mia Khalifa, kaskaderzy motocyklowi i Skrillex prowadzący ciężarówkę. Punktem kulminacyjnym jest ogień trawiący bohaterów teledysku. Obraz możecie obejrzeć poniżej:

Jhay Cortez, Skrillex – En Mi Cuarto

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tak wyglądał Tauron Nowa Muzyka 2021. Zobacz naszą fotorelację

Jhay Cortez i Skrillex – kiedy wydadzą nowe płyty?

Skrillex wdał się w tym w roku wiele kolaboracji, m.in. z J Balvinem, Swae Lee i Four Tetem. Jedyny solowy album Skrillexa ukazał się dokładnie 7 lat temu. Wszystko wskazuje jednak na to, że głód fanów amerykańskiego DJ-a i producenta zostanie w końcu zaspokojony. Artysta od jakiegoś czasu podrzuca nam tropy wskazujące na to, że szykuje się on do wydania nowej płyty studyjnej. Jednym z nich był singiel Butterflies, który światło dzienne ujrzał w maju.

Z kolei Jhay Cortez pojawił się na rozdaniu nagród Grammy 2021, wykonując numer Dákiti wspólnie z Bad Bunny. Według informacji prasowej, artysta jest w trakcie przygotowań do wydania swojego drugiego albumu. Będzie on nosić tytuł Timelezz.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →