Jhay Cortez i Skrillex udostępniają „gorący” teledysk do wspólnego utworu

Fot. Materiały promocyjne
News
Cortez, Skrillex i ogień

Jhay Cortez i Skrillex we wspólnym utworze. W klipie występuje ex-gwiazda filmów porno - Mia Khalifa.

Jhay Cortez, Skrillex i ogień

Reggaetonowy artysta Jhay Cortez podzielił się nowym utworem En Mi Cuarto, w którym występuje Skrillex. W  teledysku do kawałka, wyreżyserowanym przez Stillz, pojawia się aktorka Mia Khalifa, kaskaderzy motocyklowi i Skrillex prowadzący ciężarówkę. Punktem kulminacyjnym jest ogień trawiący bohaterów teledysku. Obraz możecie obejrzeć poniżej:

Jhay Cortez, Skrillex – En Mi Cuarto

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Tak wyglądał Tauron Nowa Muzyka 2021. Zobacz naszą fotorelację

Jhay Cortez i Skrillex – kiedy wydadzą nowe płyty?

Skrillex wdał się w tym w roku wiele kolaboracji, m.in. z J Balvinem, Swae Lee i Four Tetem. Jedyny solowy album Skrillexa ukazał się dokładnie 7 lat temu. Wszystko wskazuje jednak na to, że głód fanów amerykańskiego DJ-a i producenta zostanie w końcu zaspokojony. Artysta od jakiegoś czasu podrzuca nam tropy wskazujące na to, że szykuje się on do wydania nowej płyty studyjnej. Jednym z nich był singiel Butterflies, który światło dzienne ujrzał w maju.

Z kolei Jhay Cortez pojawił się na rozdaniu nagród Grammy 2021, wykonując numer Dákiti wspólnie z Bad Bunny. Według informacji prasowej, artysta jest w trakcie przygotowań do wydania swojego drugiego albumu. Będzie on nosić tytuł Timelezz.

Polub muno.pl na Facebooku:

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →