Skrillex i Noisia na nowej płycie Korn

Zapowiedzi

Kojarzony głównie z mocnym alternartywnym graniem zespół Korn, nagrywa nowy album, do nagrania którego zaproszeni zostali producenci elektroniki i dubstepu!

„The Path to Totality” będzie dziesiątym studyjnym albumem Korn, którego premiera została przewidziana na 6 grudnia tego roku. Powodem, dla którego piszemy o tym wydawnictwie, jest współpraca studyjna amerykańskiej grupy z gwiazdami muzyki elektronicznej. Za wyprodukowanie krążka odpowiedzialni są: Skrillex, Excision, Datsik, Noisia, Kill the Noise oraz 12th Planet. Efekt? Na płycie usłyszymy mocne gitarowe granie połączne z ciężkimi elektronicznymi dźwiękiami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Tytuł albumu odnosi się do faktu, żeby zobaczyć słońce w pełnym zaćmieniu, musisz stać dokładnie we właściwym miejscy o właściwym czasie. Tak samo jest z tym albumem. Myślę, że podobne odczucia ma reszta producentów. Chyba, gdyby nie pewne okoliczności to dzieło w ogóle by nie powstało.”tłumaczy lider Korn Jonathan Davis

Cała historia zaczęła się kiedy w kwietniu tego roku podczas występu Skrillexa na festiwalu Coachella na scenie pojawili się członkowie zespołu Korn i zagrali wspólnie numer „Get Up!”. Utwór okazał się międzynarodowym hitem, a teledysk obejrzało w serwisie Youtube kilka milionów fanów.

„Get Up!” był tak na prawdę eksperymentem muzycznym, jednak reakcja naszych fanów była niezwykle pozytywna, dlatego też postanowiliśmy nagrać album. Jego stworzenie zajęło nam kilka miesięcy! Pamiętam, że nie mogliśmy się doczekać, aby dotrzeć do studia i kontynuować prace nad materiałem.” opowiada James 'Munky’ Shaffer 

Album będzie dostępny w wersji standardowej płyty CD oraz Special Edition, na której znajdziemy bonusowe utworu oraz płytę DVD z występem Korn w Bakersfield.

Korn – The Path to Totality

Data wydania: 06.12.2011

Tracklista:

01. Bleeding Out (Feed Me)
02. Chaos Lives in Everything (Skrillex)
03. Kill Mercy Within (Noisia)
04. My Wall (Excision, Downlink)
05. Narcissistic Cannibal (Skrillex, Kill the Noise) – 3:14
06. Illuminati (Excision, Downlink)
07. Burn the Obedient (Noisia)
08. Sanctuary (Downlink, J Devil)
09. Let’s Go (Noisia)
10. Get Up! (Skrillex) – 3:48
11. Way Too Far (12th Planet, Flinch, Downlink)
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →