Pozostało 100 dni do startu Audioriver 2021. Czy zatańczymy w Płocku?

Fot. Materiały promocyjne
Festiwale News
Audioriver 2021 - co z festiwalem? 

Tysiące fanów muzyki elektronicznej wyczekuje wieści od organizatorów tegorocznej edycji Audioriver Festival. Dzisiaj dostaliśmy garść nowych informacji.

Audioriver – co z festiwalem?

Pandemia COVID-19 spowodowała, że zeszłoroczne lato festiwalowe zostało w zasadzie całe odwołane. W tym roku duże plenerowe imprezy muzyczne stoją pod znakiem zapytania. Organizatorzy Open’er Festivalu, OFF Festivalu i innych eventów, póki co, jeszcze nie ogłosili przeniesienia swoich wydarzeń na kolejny rok. Jak sytuacja wygląda z Audioriver 2021?

Na pytanie, czy za 100 dni uda nam się wspólnie zatańczyć w Płocku, organizatorzy wydarzenia odpowiadają, jak zapewniają, szczerze i w odniesieniu do teraźniejszej sytuacji pandemicznej w naszym kraju:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przede wszystkim cały czas robimy wszystko, abyśmy mogli zobaczyć się na festiwalu. Pozostajemy też w stałym kontakcie z artystami i ich agencjami. Nie możemy przewidzieć przyszłości i tego co może się wydarzyć, ale mieliśmy dużo czasu, żeby przygotować się na różne sytuacje – dlatego opracowaliśmy 4 potencjalne scenariusze na zorganizowanie festiwalu w fizycznej formie. Nie chcemy jeszcze opisywać szczegółów, bo wcielenie w życie konkretnego planu będzie zależne od aktualnych wytycznych rządu i kolejnych informacji jak wyglądać będzie najbliższe lato.

Audio River 2021 - co z festiwalem?

Audioriver 2021

Audioriver 2021 – pytania wciąż pozostają

Wygląda więc na to, że event dojdzie do skutku, nie wiadomo tylko, w jakiej formie. Ostateczną wersję tego, jak zostanie zrealizowany festiwal, poznamy dopiero kiedy „będzie 100% pewności, że wszystko, co zostało zaplanowane będzie mogło dojść do skutku”. Pozostaje nam więc ponownie uzbroić się w cierpliwość i pozytywne myślenie.

Przypomnijmy, że  w dniach 23-25 lipca w Płocku wystąpić mają m.in.: ARTBAT, BICEP LIVE, Claptone, catz n dogz, Fred v, Gorgon City, I Hate Models, Solomun i Orbital.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →