Czwarty singiel zwiastujący majowy album Solomuna

News
Solomun nowy singiel "The Center Will Not Hold"

Solomun intensywnie promuje nadchodzący album. Dziś publikuje już kolejny singiel - utwór The Center Will Not Hold wychodzi nakładem jego wytwórni NINL, a towarzyszy mu animowany teledysk.

Solomun – kreatywna praca w studio podczas pandemii

Solomun jest jednym z  najbardziej lubianych artystów światowej sceny tanecznej. Jego styl – zarówno grania jak i życia – na stałe wpisał się w popkulturę i wyszedł daleko poza czystą muzykę. Podobnie jak inni DJ-e – również i on źle znosi pandemię, brak festiwali i jakichkolwiek występów. Czas bez bookingów poświęcił jednak na kreatywne działania – m.in. nagranie drugiego albumu. Pochodzący z tej właśnie płyty – teledysk do Home – był bardzo wyrazistym przejawem ogromnej tęsknoty za aktywnym clubbingiem – obraz opustoszałych klubów robił tu wielkie, poruszające wrażenie.

Kolejny singiel  – The Centre Will Not Hold – PREMIERA

The Center Will Not Hold to sugestywny, pełen emocji, melodyjny house’owy kawałek, który oddaje esencję brzmienia Solomuna. Kompozycja zaczyna się delikatnie narastającym arpeggio, by w finale eksplodować niemal orkiestrowym współbrzmieniem smyczków, syntezatorów i perkusji. Idealnie jego klimat oddaje określenie, definiujące również muzykę Pet Shop Boys – „melancholia na parkiecie”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czwarty singiel przed premierą albumu

To  już czwarty singiel z długo oczekiwanego krążka niemieckiego artysty Nobody Is Not Loved, który ukaże się 28 maja – po Tuk Tuk z udziałem ÄTNA, Kreatur der Nacht z Isolation Berlin i Home.

Album przyniesie dwanaście nowych utworów producenta, nagranych z udziałem takich gości jak z Jamie Foxx, Planningtorock, Zoot Woman czy Anne Clark.

Kapsuła czasu: 2009-2021

Wydając debiutancki album Dance, Baby w 2009 roku, Solomun stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie muzyki tanecznej. Jego renomę potwierdziły remiksy m.in. dla Depeche Mode, Lany Del Rey i Leonarda Cohena oraz występy na wielu znanych na całym świecie festiwalach, takich jak Coachella, Tomorrowland czy Time Warp.

Solomun – Nobody is Not Lovedtracklista

 1. Ocean feat. Jamie Foxx
 2. Home
 3. Your Love Gives Me Gravity feat. Planningtorock
 4. The Center Will Not Hold
 5. Out Of Focus feat. Zoot Woman
 6. Tuk Tuk feat. ÄTNA
 7. Never Sleep Again
 8. Take Control feat. Anne Clark
 9. Kreatur der Nacht feat. Isolation Berlin
 10. Wadim
 11. Prospect feat. ÄTNA
 12. Night Travel feat. Tom Smith


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →