Solomun zdradza szczegóły nadchodzącego albumu

News
Nowy Solomun na wiosnę

Bośniacko-niemiecki DJ Solomun wyda na wiosnę swój drugi w karierze studyjny album. Znamy coraz więcej szczegółów dotyczących krążka. Sprawdźcie.

Nowy Solomun na wiosnę

Chyba wszyscy mamy już dość 2020 roku i z utęsknieniem wyczekujemy momentu, kiedy nasze kalendarze wskażą datę 2021. Jest na pewno na co czekać, liczymy przecież, że powrócą imprezy, koncerty, festiwale i inne muzyczne eventy. Przyszły rok może też okazać się pełen sukcesów dla Solomuna. Bośniacko-niemiecki DJ wyda bowiem na wiosnę swój drugi w karierze studyjny album.

Krążek będzie nosić tytuł Nobody Is Not Loved i ukaże się dokładnie 14 maja 2021. Płytowy debiut artysty Dance Baby sprzed ponad 11 lat producent stworzył niemal w całości samodzielnie. Na swój drugi krążek bośniacki artysta, który dorastał w Hamburgu, zaprosił wielu ekscytujących gości takich jak: Jamie Foxx, Planningtorock, Zoot Woman, ÄTNA, Anne Clark, Isolation Berlin i Tom Smith.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W październiku Solomun wraz z grupą Isolation Berlin wydał singiel  Kreatur Der Nacht zapowiadający Nobody Is Not Loved, 

Solomun feat. Isolation Berlin – Kreatur Der Nacht

Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że będzie to zupełnie inna płyta od swojej poprzedniczki. Solomun zdradził, że duży wpływ na jej powstanie miały takie gatunki muzyczne jak indie-elektronika, synthpop, nowa fala i post punk. Nobody Is Not Loved nie jest nagrywana zatem wyłącznie z myślą o klubowych parkietach. Autorem zdjęcia na okładce wydawnictwa, które widzicie poniżej, jest wybitny fotograf Andreas Gursky. Płytę można już zamawiać w pre-orderze pod tym linkiem.

Solomun

Okładka Nobody Is Not Loved

Solomun – Nobody Is Not Loved  – lista utworów

 1. Ocean feat. Jamie Foxx
 2. Home
 3. Your Love Gives Me Gravity feat. Planningtorock
 4. The Center Will Not Hold
 5. Out Of Focus feat. Zoot Woman
 6. Tuk Tuk feat. ÄTNA
 7. Never Sleep Again
 8. Take Control feat. Anne Clark
 9. Kreatur der Nacht feat. Isolation Berlin
 10. Wadim
 11. Prospect feat. ÄTNA
 12. Night Travel feat. Tom Smith

Solomun – jeden z najbardziej popularnych DJów na świecie

W ciągu 11 lat pomiędzy dwoma albumami, Solomun wyprodukował 24 własne krążki i stworzył ponad 50 remiksów (dla artystów takich jak Depeche Mode, Leonard Cohen, Jon Hopkins, Jamiroquai, Moderat, Interpol, Editors, Foals i Lana Del Rey). Zagrał też – jako DJ – na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Coachella, Tomorrowland, Time Warp, etc.), organizował własne imprezy (nawet dla 30 tysięcy osób), jego rezydencja Solomun +1 w klubie Pacha na Ibizie stała się legendarna, podobnie jak występ w cyklu Boiler Room – jeden z najczęściej odtwarzanych setów didżejskich w historii.

Solomun – Boiler Room DJ Set

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →