Tomorrowland 2021 – poznaliśmy nowe daty festiwalu

Tomorrowland
Festiwale
Tomorrowland 2021

Organizatorzy belgijskiego festiwalu Tomorrowland podjęli decyzję o przeniesieniu tegorocznej 16. edycji na koniec sierpnia i początek września.

Tomorrowland 2021 się odbędzie?

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się znoszenie lub tworzenie nowych obostrzeń, sytuacja europejskich festiwali muzycznych na całym kontynencie wciąż jest bardzo niepewna. Do grona festiwali, które oficjalnie podjęły rękawice i są zdecydowane na organizacje tegorocznych edycji swoich wydarzeń dołączył Tomorrowland.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Belgijski gigant to jeden z najpopularniejszych festiwali na świecie, który co roku – z wyjątkiem zeszłorocznej edycji – odwiedzany jest przez blisko 220 000 osób każdego dnia.

Nowe daty Tomorrowland 2021

Dzięki sukcesom dwóch wirtualnych przedsięwzięć – Tomorrowland Around The World oraz  Tomorrowland New Year’s Eve – organizowanych w ubiegłym roku, firma przetrwała pierwsze w historii odwołanie klasycznego, belgijskiego wydarzenia w swojej 15-letniej tradycji.

Na profilach festiwalu w mediach społecznościowych pojawiło się właśnie oświadczenie o nowych datach tegorocznego wydarzenia. Tomorrowland 2021 nie odbędzie się w lipcu!

Nowe daty 16. edycji to 27,28, 29 sierpnia (Weekend 1) oraz 3, 4, 5 września (Weekend 2). W oficjalnym oświadczeniu festiwalu czytamy:

Drodzy Ludzie Jutra,

Nasze regularne weekendy festiwalu, którymi jest końcówka lipca, najprawdopodobniej przybędą za wcześnie przez trwającą pandemię COVID-19. Mamy nadzieję, że sytuacja poprawi się pod koniec lata. Dlatego tylko w 2021 roku, Tomorrowland zostanie przeniesiony na 27, 28 i 29 sierpnia (Festiwalowy Weekend 1) oraz 3, 4 i 5 września (Festiwalowy Weekend 2).

Chcemy pozostać pozytywni i pełni nadziei na niezapomniane zakończenie lata 2021, ale zdajemy sobie sprawę, że istnieje również szansa, że 16. edycja Tomorrowland odbędzie się w 2022 roku.

Tomorrowland jest wdzięczny za tak bliską i pozytywną współpracę z lokalnymi i krajowymi rządami oraz ekspertami. Wszelkie decyzje i wytyczne dotyczące imprez plenerowych, które zostaną podjęte w nadchodzących miesiącach, będą przestrzegane.

Spodziewamy się, że w maju wrócimy do Was z dokładną aktualizacją. Na razie będziemy ciężko pracować, aby zrealizować najpiękniejszy i najbezpieczniejszy festiwal.

Razem z Ludźmi Jutra wierzymy w lepsze czasy. Znów się zjednoczymy.

UNITE FOREVER

Tomorrowland Belgium 2019 | Official Aftermovie

Sprawdź także: Tomorrowland One World Radio świętuje drugie urodziny wspólnie z Arminem Van Buurenem, Afrojackiem i TiëstoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →