Solomun: emocjonalny wpis i stream na żywo

News

Ostatnie miesiące to niełatwy czas dla wszystkich. Każdy przeżywa go nieco inaczej, niemniej każdy został dotknięty ograniczeniem swobody, a często i utratą stanowiska czy możliwości zarobkowania. Sprawdźcie, jak Solomun po długiej przerwie opisuje spostrzeżenia z ostatnich miesięcy i co szykuje dla fanów.

Solomun: Nie wiedziałem jak się zachować

Wczorajszego wieczoru po dłuższej przerwie w kontaktach z fanami, Solomun w swoim długim, facebookowym wpisie postanowił podzielić się przemyśleniami na temat wydarzeń z czasu lock down`u.

Wydarzenia z ostatnich tygodni i miesięcy były bardzo mylące dla wszystkich-łącznie ze mną. Po raz pierwszy nie wiedziałem i nadal nie wiem jak się zachowywać.

Wspomina, że zbliżył się w tym czasie mocno z rodziną i przyjaciółmi, niemniej to, czego najbardziej od początku brakuje, to interakcja z ludźmi. Solumun aka Król Afterów, jak nazywa go wielu, jest bardzo związany ze swoją publicznością. Wystarczy rzut oka na jego media społecznościowe, by zobaczyć, jak bardzo ludzie, publika i energia, którą się z nimi dzieli, są dla niego kluczowe. Zresztą, fani nie pozostają dłużni – liczba wyłącznie pozytywnych reakcji na wczorajszy wpis powala.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

snip_20200702102605

Solomun fanpage

Muzyka łączy ludzi na świecie

Solomun podkreśla, że mimo iż nieprzerwanie tworzy muzykę w studio, to właśnie ten kontakt z ludźmi, bezpośrednie obcowanie z muzyką, która jak podkreśla łączy ludzi, są dla niego tym, co w tej pasji najważniejsze. Całość wzmocnił także przekazem o swoim poparciu dla walki z rasizmem na świecie.

Widziałem wielu wspaniałych kolegów, którzy zaczęli transmisje na żywo ze swoich domów lub z pustych klubów – i oczywiście w kółko myślałem o tym, żeby zrobić taki live stream. By dać nam i Wam trochę radości i nadziei. Ale zawsze się temu sprzeciwiałem, a może to było złe, ale chciałbym Wam wszystkim wyjaśnić, dlaczego podjąłem tę decyzję.

22218231_1519323974800930_9206732410314363220_o

Solomun fanpage

Solomun: Jestem staromodny i romantyczny

Artysta rozpoczynając swój wpis, przeprasza za brak kontaktu w ostatnim czasie, nieobecność w mediach z transmisjami live, na które zapewne wielu liczyło. Jak sam o sobie mówi, jest być może zbyt staromodny i romantyczny i nie wyobraża sobie grać muzyki bez odczuć ludzi, ich reakcji, potrzeb. Podkreśla też, że wykonał wraz z zespołem wiele pracy, by móc zorganizować w Niemczech choćby mały event z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa tak, by choćby mała grupka ludzi mogła bawić się wspólnie i razem kontemplować muzykę. Bezskutecznie.

Okazuje się, że mimo iż wsparcie materialne dla artystów na Zachodzie jest na zupełnie innym poziomie, niż w naszym kraju, to jednak kwestia dopuszczenia do organizacji wydarzeń artystycznych wygląda, jak się okazuje, zupełnie podobnie.

1465363_579787228754614_176774909_n

Solomun fanpage

Nowy album Solomuna z końcem roku

Warto wspomnieć, że artysta zapowiedział także przesunięcie publikacji swojego nowego albumu, zapewne na koniec roku. Wynika to z faktu, że każdy z utworów ma zostać okraszony klipem video, co jest obecnie niemożliwe. Artysta obiecał także, że jak tylko pierwszy z kawałków otrzyma swój klip, natychmiast ujrzy światło dzienne!

66696129_2351670308232955_4869350113060847616_o

Solomun fanpage

Solomun Live Stream ze Szwajcarii 4 lipca 2020

Dobrą informacją na koniec, by nie pozostawać całkowicie w smutnym pandemicznym temacie, jest fakt, że choć u naszych zachodnich sąsiadów Solomun nie dostał pozwolenia na organizację wydarzenia, to… otrzymał je w Szwajcarii, a konkretniej w Bazylei.

Już w najbliższą sobotę  4 lipca, zagra tam live dla 300 osób, streamując na żywo obszerny fragment wydarzenia. Dla fanów artysty, to z pewnością nie lada gratka, a tutaj link do You Tube Solomuna, gdzie znajdziecie sobotni streaming.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →