Czuły mrok w najnowszym remiksie od Solomuna

fot. Jelena Ivanovic
News

Na ten występ na Audioriver czekało wielu z nas. Solomun udowodnił, że nie bez kozery daje mu się łatkę mistrza ceremonii. Serb nie zawodzi również w studio, gdzie właśnie zremiksował utwór Touch od Golden Features. Słuchamy!

Solomun. Mroczna wersja maestra z Serbii

Najnowsza propozycja od Golden Features, Touch, doczekała się satysfakcjonującej wersji autorstwa mistrza współczesnego clubbingu Solomuna. Jest coś magicznego w sztuce remixu. To jak gotowanie tego samego dania, ale z innym przepisem. Ranga remixu wzrasta jeszcze bardziej, gdy szanuje się i rozszerza koncepcję oryginalnego utworu, zwielokrotniając jego smak. Dokładnie tak się stało w przypadku Solomuna, który wziął na warsztat Touch od Golden Features z tego roku. Mroczna wersja Serba z domieszką melodyjnego akcentu ukazała się właśnie nakładem wytwórni Foreign Family Collective.

SolomunCzuły mrok w najnowszym remiksie od Solomuna
Solomun. fot. Niels Freiheit 

Czytaj także: Solomun: „Powszechna popularność muzyki klubowej może być dla niej problemem” [wywiad]

Po dwóch latach przerwy australijski DJ i producent Golden Features powrócił do solowych wydawnictw z utworem Touch. Delikatny i mocno melodyjny track to pierwsze wydawnictwo po jego debiutanckim albumie SECT z 2019 roku i kolaboracji z duetem ODESZA rok później. Przepiękne wokale wokalistki Rromarin, które usłyszymy w Touch, ucieleśniają obraną drogę przez Golden Features – nowoczesną, progresywną i jeszcze bardziej melodyjną.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Teraz, po upływie około miesiąca od trafienia na listy przebojów, Touch otrzymuje dojrzałą, mroczniejszą wersję autorstwa bośniacko-niemieckiej legendy – Solomuna. Efekt, jak w większości remixów od jednego z headlinerów tegorocznej edycji Audioriver, wypadł wyśmienicie.

Golden Features – Touch (Feat. Rromarin) (Solomun Club Version)

To czułe wykonanie Solomuna pojawia się w trakcie trasy koncertowej Golden Features po Ameryce Północnej, w ramach której 11 i 12 sierpnia w Los Angeles supportować będą ODESZA. Jest to utwór, który z pewnością będzie można usłyszeć również podczas klubowych przystanków artysty.

Jestem niezmiernie zadowolony, że tym remixem zajęła się tak wielka postać dla sceny, jaką jest nasz przyjaciel Solomun. Zabrał oryginał w zupełnie innym kierunku, zachowując jednocześnie nienaruszone DNA utworu. To jedna z najlepszych interpretacji, jaką słyszałem w życiu

– stwierdził Golden Features.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →