Audioriver 2021 ogłasza pierwszych artystów

Festiwale
Bicep ostro krytykują innych muzyków

Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas przełożonej na 2021 rok 15. edycji Audioriver. Sprawdźcie, kto otwiera line-up przyszłorocznego festiwalu.

Audioriver 2021 z pierwszym ogłoszeniem

Przełożona, jubileuszowa edycja Audioriver odbędzie się w Płocku w dniach 23-25 lipca 2021. Organizatorzy pracują nad potwierdzeniem line-upu, który był zaplanowany na ten rok, a w międzyczasie ogłosili zupełnie nowe nazwiska.

Praca nad organizacją festiwalu w obecnych warunkach nie jest prosta, ale przygotowania do jubileuszowej edycji cały czas trwają i będziemy mieć dla Was coraz więcej dobrych wiadomości.

Uprzedzając Wasze pytania o innych artystów – pracujemy nad dalszymi potwierdzeniami i przebookowaniem line-upu, który był zaplanowany na Audioriver 2020. Jeśli sytuacja na to pozwoli, przeniesiemy znaczącą większość artystów na kolejny rok.

Pierwszymi z ponad stu artystów, którzy wystąpią na Audioriver 2021 są: Baasch, BICEP, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame oraz Paula Temple b2b SNTS.

Audioriver 2021 – pierwsze nazwiska w line-upie

Brytyjski duet BICEP uważany jest za jeden z najciekawszych projektów tamtejszej sceny. Na 22 stycznia 2021 roku zaplanowana jest premiera ich nowej płyty Isles, o której więcej przeczytacie tutaj.

BICEP – GLUE

W Płocku wystąpi także inny duet z Wielkiej Brytanii – Gorgon City. Projekt w swojej twórczości łączy parkietową energię, chwytliwe wokale i melodyjną elektronikę. Ich dotychczasowe albumy studyjne Sirens i Escape osiągnęły duży sukces w wielu krajach.

Gorgon City – Imagination

W line-upie znalazł się także przedstawiciel sceny drum’n’bass Lincoln Barrett, znany jako High Contrast. W Płocku usłyszymy go w wyjątkowych aranżacjach, gdyż wystąpi ze specjalnym scenicznym projektem The High Contrast Band.

High Contrast – Days Go By

Podczas Audioriver wystąpi także uznana postać sceny techno – Len Faki. Dj, producent i założyciel wytwórni Figure ma na swoich koncie ponad 100 wydawnictw.

Len Faki for Cercle

Z kolei Paula Temple, jedna z najciekawszych artystek muzyki elektronicznej zagra w formule b2b z producentem SNTS, który słynie z surowych, pełnych mroku produkcji i występów na żywo.

Paula Temple – Open The Other Eye (SNTS Remix)

W line-upie Audioriver znalazło się miejsce także dla artystów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Podczas przyszłorocznej edycji festiwalu zagrają bracia Giovanelli, znani jako Mathame, którym popularność przyniosła współpraca z wytwórnią Afterlife.

Mathame for Cercle

Na 15. edycji Audioriver odbędzie się także koncert Baascha. Wszechstronny wokalista, producent i autor tekstów w sierpniu wydał swój trzeci album – Noc.

Baasch – Miasto

Audioriver 2021 – bilety

Bilety na Audioriver 2021 są dostępne w sprzedaży. Wszystkie karnety zakupione na tegoroczną edycję zachowują ważność na festiwal w nowej dacie.

Więcej informacji i aktualności na temat przyszłorocznej edycji Audioriver znajdziecie pod tym linkiem.

Sprawdźcie także: Audioriver 2021 będzie festiwalem czterodniowym? Oświadczenie organizatorów

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Audioriver 2021 będzie festiwalem czterodniowym? Oświadczenie organizatorów

13 maja 2020
Audioriver 2021 ogłasza pierwszych artystów

Znamy datę dodatkowego dnia Audioriver 2021

11 maja 2020
Audioriver 2021 ogłasza pierwszych artystów

Audioriver 2021 potrwa dłużej

8 maja 2020
Audioriver 2021 ogłasza pierwszych artystów

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.