Audioriver 2021 ogłasza pierwszych artystów

Festiwale
Bicep ostro krytykują innych muzyków

Właśnie poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas przełożonej na 2021 rok 15. edycji Audioriver. Sprawdźcie, kto otwiera line-up przyszłorocznego festiwalu.

Audioriver 2021 z pierwszym ogłoszeniem

Przełożona, jubileuszowa edycja Audioriver odbędzie się w Płocku w dniach 23-25 lipca 2021. Organizatorzy pracują nad potwierdzeniem line-upu, który był zaplanowany na ten rok, a w międzyczasie ogłosili zupełnie nowe nazwiska.

Praca nad organizacją festiwalu w obecnych warunkach nie jest prosta, ale przygotowania do jubileuszowej edycji cały czas trwają i będziemy mieć dla Was coraz więcej dobrych wiadomości.

Uprzedzając Wasze pytania o innych artystów – pracujemy nad dalszymi potwierdzeniami i przebookowaniem line-upu, który był zaplanowany na Audioriver 2020. Jeśli sytuacja na to pozwoli, przeniesiemy znaczącą większość artystów na kolejny rok.

Pierwszymi z ponad stu artystów, którzy wystąpią na Audioriver 2021 są: Baasch, BICEP, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame oraz Paula Temple b2b SNTS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver 2021 – pierwsze nazwiska w line-upie

Brytyjski duet BICEP uważany jest za jeden z najciekawszych projektów tamtejszej sceny. Na 22 stycznia 2021 roku zaplanowana jest premiera ich nowej płyty Isles, o której więcej przeczytacie tutaj.

BICEP – GLUE

W Płocku wystąpi także inny duet z Wielkiej Brytanii – Gorgon City. Projekt w swojej twórczości łączy parkietową energię, chwytliwe wokale i melodyjną elektronikę. Ich dotychczasowe albumy studyjne Sirens i Escape osiągnęły duży sukces w wielu krajach.

Gorgon City – Imagination

W line-upie znalazł się także przedstawiciel sceny drum’n’bass Lincoln Barrett, znany jako High Contrast. W Płocku usłyszymy go w wyjątkowych aranżacjach, gdyż wystąpi ze specjalnym scenicznym projektem The High Contrast Band.

High Contrast – Days Go By

Podczas Audioriver wystąpi także uznana postać sceny techno – Len Faki. Dj, producent i założyciel wytwórni Figure ma na swoich koncie ponad 100 wydawnictw.

Len Faki for Cercle

Z kolei Paula Temple, jedna z najciekawszych artystek muzyki elektronicznej zagra w formule b2b z producentem SNTS, który słynie z surowych, pełnych mroku produkcji i występów na żywo.

Paula Temple – Open The Other Eye (SNTS Remix)

W line-upie Audioriver znalazło się miejsce także dla artystów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Podczas przyszłorocznej edycji festiwalu zagrają bracia Giovanelli, znani jako Mathame, którym popularność przyniosła współpraca z wytwórnią Afterlife.

Mathame for Cercle

Na 15. edycji Audioriver odbędzie się także koncert Baascha. Wszechstronny wokalista, producent i autor tekstów w sierpniu wydał swój trzeci album – Noc.

Baasch – Miasto

Audioriver 2021 – bilety

Bilety na Audioriver 2021 są dostępne w sprzedaży. Wszystkie karnety zakupione na tegoroczną edycję zachowują ważność na festiwal w nowej dacie.

Więcej informacji i aktualności na temat przyszłorocznej edycji Audioriver znajdziecie pod tym linkiem.

Sprawdźcie także: Audioriver 2021 będzie festiwalem czterodniowym? Oświadczenie organizatorówPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →