Czy Audioriver 2021 odbędzie się? Mamy oświadczenie organizatorów

Festiwale News
Audioriver 2021 - co z festiwalem? 

Organizatorzy Audioriver postanowili odpowiedzieć na nurtujące nas wszystkich pytanie o tegoroczną edycję festiwalu.

Co z Audioriver 2021?

Polskie lato festiwalowe stoi pod znakiem zapytania. Perspektywy nie do końca są optymistyczne, ale część organizatorów mocno wierzy,  że ich eventy jednak się odbędą. Jak się okazuje do tego grona zaliczyć możemy osoby odpowiedzialne za przygotowanie Audioriver 2021, które dzisiaj wystosowały specjalną odezwę do wszystkich zainteresowanych tematem.

W swoim komunikacie Audioriver informuje o wielu niewiadomych związanych z organizacją imprez masowych tego lata i możliwościach dostosowania formuły wydarzenia do obowiązujących przepisów, a także o kolejnych ogłoszeniach programu festiwalu, które ze względu na różne okoliczności zostały na ten moment przystopowane.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na ten moment zakładamy, że festiwal się odbędzie. Jego formułę będziemy dostosowywać do aktualnych warunków, przygotowujemy się na różne scenariusze. Na ten moment jest jednak za wcześnie, aby przedstawiać konkretne rozwiązania (…) czytamy w informacji prasowej wystosowanej przez organizatora festiwalu. Przesunięcie 15. edycji Audioriver na kolejny rok ogłosiliśmy już w kwietniu, czyli 3 miesiące przed planowanym terminem wydarzenia w 2020 roku. Wtedy mieliśmy stuprocentową pewność, że festiwal się nie odbędzie i poinformowaliśmy o  tym niezwłocznie. Zapewniamy, że jakiekolwiek zmiany dotyczące tego roku również będziemy komunikować jak najszybciej.

Co z Audioriver 2021?

Do tego momentu poznaliśmy tylko 8 z ponad setki artystów, którzy mają zagrać na imprezie. Są to: Baasch, BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame oraz Paula Temple b2b SNTS. Organizatorzy twierdzą jednak, że potwierdzeni są niemal wszyscy wykonawcy, którzy planowo mają wystąpić na najbliższej edycji Audioriver.

Ze względu na niejasną sytuację dotyczącą festiwali, klubów czy innych imprez nie tylko w Polsce, ale w wielu krajach, wstrzymujemy się z kolejnymi ogłoszeniami. Wciąż jesteśmy w bieżącym kontakcie z agentami i managementami artystów, ale to czy przyjadą oni do Płocka jest uzależnione od wielu czynników. Niektórzy z wykonawców odwołują swoje trasy koncertowe, wciąż zmieniają się regulacje w kwestii przekraczania granic państwowych, a formułę wydarzenia będziemy musieli dostosować do obowiązujących przepisów dotyczących imprez masowych.

Audioriver 2021 – co nowego?

Co do spraw organizacyjnych, to wedle przedstawionych wcześniej planów możemy spodziewać się m.in. większej liczby bramek wejściowych oraz różnej maści pomysłów na udogodnienia na terenie festiwalu. Bilety zakupione na odwołaną edycję festiwalu zachowują swoją ważność. W przypadku zmian dotyczących tego roku, organizatorzy będą informować o możliwych rozwiązaniach – również tych zawierających możliwości wymiany (w przypadku zmiany formuły festiwalu) lub zwrotów wejściówek.

Jeśli zastanawiacie się, czy na teren festiwalu będą miały jedynie osoby zaszczepione na COVID-19, to organizatorzy mają również odpowiedź na to pytanie:

Na ten moment nie mamy jasnych informacji o tego typu regulacjach ze strony organów państwowych, wprowadzenie tych rozwiązań na festiwalu będzie zależne od obowiązujących przepisów dotyczących imprez masowych.

W przypadku dodatkowych pytań, w imieniu organizatorów Audioriver 2021 zachęcamy was do kontaktu na adres e-mail: [email protected]

Audioriver – mekka fanów elektroniki

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house’u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator.

Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

Audioriver 2019 – Aftermovie

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →